Serial paradokumentalny Tajemnice miłości: co wydarzy się w 31 i 32 odcinku?

Data: 2021-10-13 09:20:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W nowych epizodach Tajemnic miłości, widzowie będą mogli poznać losy 39-letniej Justyny, która mierzy się z problemami po przejęciu gospodarstwa należącego od zmarłych rodziców. Co ich spotka w 31 i 32 epizodzie?

Obrazek w treści

Tajemnice miłości to debiutujący oficjalnie w 2021 roku w Polsce serial paradokumentalny, emitowany codziennie na antenie stacji TVN.

Tajemnice miłości – opis 31 odcinka serii

Kolejny, już trzydziesty odcinek paradokumentu Tajemnice miłości zaprezentowana zostanie Aldona i Rafał, para wzięła ślub w wieku lat 20. Wkrótce potem urodziła im się słodka córeczka. Ostatnio niestety ich relacja znacząco się pogorszyła. 3 lata temu para chciała podjąć decyzję o rozwodzie, ale sprawa utknęła w chwili, gdy mężczyzna zdecydował się za pracą wyjechać z Polski.

Niebawem powraca, dostrzegając, jak wiele się zdarzyło w trakcie jego nieobecności. Córka to już nastolatka, a odbudowa ich wcześniejszej relacji jest niesłychanie trudna. Wkrótce do Zofii dociera telefon o złamaniu nogi przez Aldonę. 

Czytaj również: Tajemnice miłości – nowy codzienny paradokumentalny serial stacji TVN, już od września.

Rafał z miejsca śpieszy jej z pomocą. Przez długi czas zajmuje się gotowaniem, zakupami, sprzątaniem, a nawet zawodzi ich córkę do szkoły. Matka byłej żony jest mu niezwykle wdzięczna, wciąż utrzymując jednak do niego dystans. Mężczyzna błyskawicznie zdaje sobie sprawę z tego, że wciąż kocha Aldonę!

Tajemnice miłości – gdzie obejrzeć 31 odcinek? 

31. odcinek Tajemnic miłości, zostanie wyemitowany w środę, 13 października 2021 roku o godzinie 17:00 na antenie stacji TVN. Powtórka odcinka w czwartek, 14 października września na godzinę 12:50, także na TVN.

Czytaj również: Serial paradokumentalny Tajemnice miłości: co wydarzy się w 28 i 29 odcinku?

Odcinki udostępniane są także w sieci za pośrednictwem platformy player.pl.

Tajemnice miłości – opis 32 odcinka

39-letnia Justyna zdecydowała się przyjąć gospodarstwo agroturystyczne po zmarłych rodzicach, nie wiedząc, jak wiele problemów czeka na jej zdrowe. Dach zaczyna przeciekać, a w innym miejscu pojawiają się problemy z ogrzewaniem. Jakby tego było mało, jej mąż nie tylko ją zdradził, ale także wyprowadził się do kochanki. Pewnego dnia udaje jej się poznać Marka, który znalazł się na wsi przejazdem.

Po wypadku rowerowym musi nosić ortezę. Kobieta zaproponowała mu, by pozostał w pokoju w swoim gospodarstwie, próbując chwilę odpocząć i dać nodze nieco wypoczynku. Mężczyzna się zgadza, a każdy dzień przybliża ich do siebie.

Czytaj również: Serial paradokumentalny Tajemnice miłości: co wydarzy się w 27 i 28 odcinku?

Bohaterka zdaje sobie sprawę jednak z tego, że po wyzdrowieniu nowy przyjaciel zniknie, a co za tym idzie, zaczyna nabierać do niego dystansu. Dodatkową komplikacją okazuje się powracający małżonek, który jedynie dokłada jej trudności w podjęciu decyzji, mogącej zdecydować o jej przyszłości.

Tajemnice miłości – gdzie obejrzeć 32 odcinek

32. epizod zadebiutuje już w czwartek, 14 października 2021 roku o godzinie 17:00 na TVN-ie. Reemisja zaplanowana została na piątek, 15 października na godzinę 12:50, również na TVN.

Czytaj również:  Serial paradokumentalny Tajemnice miłości: co wydarzy się w 26 i 27 odcinku?

Tajemnice miłości – książki 

Serial Tajemnice miłości to bazuje na scenariuszu specjalnie opracowanym, jednocześnie mogąc się pochwalić klasyczną formą. W związku, z czym być może będziecie mieli ochotę zapoznać się z Hektor i tajemnice miłości.

Książkę „Hektor i tajemnice miłości” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Znieczulenie
Kamil Wala-Szymański
Znieczulenie
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Dwa królestwa. Jedna krew
Renata Czarnecka
Dwa królestwa. Jedna krew
Klejnot z Bizancjum
Weronika Umińska
Klejnot z Bizancjum
Infantka
Wojciech Nerkowski
Infantka
Pokaż wszystkie recenzje