The Traitors. Zdrajcy odc. 10: Nowy zdrajca rozpoczyna działanie! Streszczenie 10 i 11 odcinka

Data: 2024-05-01 12:20:02 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

Ostatni odcinek The Traitors pełen był emocji – dla grupy Lojalnych zwłaszcza pozytywnych, bo wreszcie udało im się dorwać kolejnego Zdrajcę. Czy poszczęści im się także i w 10 odcinku? Jakie zadanie tym razem przygotowała dla nich Malwina? Poznajcie nasze streszczenie 10 odc. The Traitors. Zdrajcy

The Traitors. Zdrajcy 10 odcfot. mat. prasowe / x-news

The Traitors. Zdrajcy to najnowsza programowa propozycja stacji TVN, którą od kilku tygodni oglądać możemy w środowe wieczory. Za nami już 9 odcinków, podczas których uczestnicy zdobyli wiele złotych monet, ale też – wypędzali z zamku Zdrajców. Co czeka na nich w 10 odcinku?

The Traitors. Zdrajcy 10 odc. – streszczenie 

Podczas kolejnego śniadania na zamku w uczestnikach wciąż buzują emocje po ostatnich naradach okrągłego stołu. Wszyscy cieszą się, że udało im się odkryć tożsamość Zdrajczyni – Dominiki. Jednak zachowanie Sandry podzieliło uczestników grupy. Część z nich zarzuca dziewczynie, że ta niepotrzebnie powiedziała o swoich podejrzeniach wobec Patryka. Lojalni zastanawiają się, czy Zdrajcy dobrali kogoś do swojego grona. Wkrótce okazuje się także, że ze ściany musi zdjęty zostać kolejny portret – tego dnia przy śniadaniu zabraknie kolejnego Lojalnego.

Przeczytaj także: Przysięga - odc. 567 - streszczenie - Suat pomoże Emirowi i Kemalowi?

Po śniadaniu uczestnicy biorą udział w przygotowanej na dziś konkurencji. Tym razem trzeba wziąć udział w wyścigu, jednak by dotrzeć do mety, należy odpowiedzieć poprawnie na wszystkie pytania. A odpowiedzi nie będą proste – dotyczą bowiem samych uczestników. Do zdobycia są kolejne złote monety, jednak presja czasu jest ogromna. 

Przeczytaj także: Przysięga - odc. 566 - streszczenie - Suat pomoże Emirowi i Kemalowi?

Wieczorem Lojalnych czeka kolejne wyzwanie. Czy uda im się odkryć tożsamość działających wciąż Zdrajców – Olgi lub Piotra? Podczas debaty poruszony zostaje wątek podjęty dzień wcześniej przez Sandrę. Wywołany do tablicy Patryk zaczyna poddawać w wątpliwość uczciwość gry Mikołaja-surfera. Kto ostatecznie odpadnie w tym odcinku? I czy tym razem Lojalni się nie pomylą? 

The Traitors. Zdrajcy 10 odc. – kiedy w tv? 

Kiedy będzie można zobaczyć 10 odcinek programu The Traitors. Zdrajcy? Premierowa emisja odcinka będzie miała miejsce w środę, 1 maja 2024 r. o godz. 21:15 na antenie stacji TVN. 

Przeczytaj także: Przysięga - odc. 565 - streszczenie - Emir, Kemal i Feride poszukują dowodów na Umita

Poza tym nowy odcinek programu będzie można zobaczyć w kolejnych dniach – o godz. 21:40 na TVN Style w sobotę, 4.05.2024 r. oraz 18:00 na TVN w niedzielę, 5.05.2024 r. Od środowego wieczoru 10 odc. The Traitors. Zdrajcy dostępny będzie też na platformie Player.pl.

The Traitors. Zdrajcy 11 odc. – o czym będzie? 

A co wydarzy się w przyszłotygodniowym odcinku? Zostało już tylko kilka dni do finału i… co prowadzi do coraz większych kolizji między uczestnikami. Malwina przygotowuje więc dla nich specjalne zadanie, które pomoże się nieco rozluźnić. Przy okazji wygrać będzie można niemałą sumę, bo nawet 20 tysięcy złotych. 11 odcinek pojawi się na antenie TVN i na Playerze za tydzień, 8 maja 2024 r.

Tagi: The Traitors. Zdrajcy, programy reality show,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Ulice
Anna Skowrońska
Ulice
Dolina szpiegów
Robert Michniewicz
Dolina szpiegów
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Formuła Elli
Agnieszka Rautman-Szczepańska ;
Formuła Elli
Pokaż wszystkie recenzje