"Wasabi: Hubert zawodowiec" - Trudne i zabawne przygody paryskiego policjanta w Tokio!

Data: 2023-11-21 16:14:24 Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

Wasabi: Hubert zawodowiec to film z 2001 roku, w którym główną rolę policjanta Huberta odgrywa znany i kochany przez widzów na całym świecie francuski aktor Jean Reno.

Wasabi. Hubert Zawodowiec. Jean Reno w tytułowej rolifot. filmbox

Wasabi: Hubert zawodowiec to japońsko-francuska produkcja, prezentująca ze sporą dawką humoru losy paryskiego policjanta Hubera podczas urlopu w Japonii, gdzie... zachodzą naprawdę wyjątkowe wydarzenia!

Wasabi: Hubert zawodowiec – opis

Hubert Fiorentini to zwykły, paryski policjant, pełniący wiernie swoją służbę. Nadszedł czas na urlop, który nasz bohater chce spędzić w Tokio, gdzie... odkrywa, że ma dorosłą, 19-letnią córkę Yumi. Nie będzie mógł się jednak w pełni nacieszyć z budowania wspólnej relacji, ponieważ... Yakuza wzięła sobie ich na cel!

Próba odzyskania utraconych 19 lat nawet z dawnym przyjacielem Momo nie jest łatwa, a tajemniczy testament oraz wcześniejsza rozłąka z nieznanych dotychczas powodów, dopiero teraz nabiera kształtu oraz sensu...

Czytaj także: Zakazany owoc 348 - streszczenie

To wszystko stało się jednak tłem dla wydarzeń, które nabiorą... naprawdę nietypowego rozmachu oraz obrotu. My będziemy mogli obserwować jak humor oraz brutalność składają się na obraz wydarzeń z przeszłości i teraźniejszości.

Wasabi: Hubert zawodowiec – obsada

Kto wystąpił w filmie Wasabi: Hubert zawodowiec? Bez dwóch zdań najważniejszą rolę odegrał Jean Reno, znany nam także z takich produkcji jak Obława, serii Różowa Pantera, Kodu da Vinci czy też ze słynnego Leona zawodowca.

Oprócz niego z dobrej strony pokazali się Michael Muller w roli Maurice'a "Momo" oraz Ryôko Hirosue jako Yumi Yoshimido

Wasabi: Hubert zawodowiec – gdzie obejrzeć? 

Film sensacyjny Wasabi: Hubert zawodowiec pojawi się na antenie TV Puls w tym tygodniu! Film z udziałem Jeana Reno zobaczyć będzie można we wtorek, 21listopada 2023 o godzinie 20:00. Powtórka w niedzielę, 26 listopada 2023 o godzinie 16:00 na tej samej antenie.

Nie jest to pierwszy raz, gdy film Wasabi: Hubert zawodowiec pojawia się w telewizji. W 2023 roku mogliśmy go zobaczyć między innymi o godz. 20:00 w czwartek, 13 lipca 2023 r – również na antenie telewizji Puls.

Czytaj także: Krucjata Bourne'a - czy warto zobaczyć?

Film zobaczyć można także w Internecie – na platformach VOD oraz w wersji na płytach DVD. 

Wasabi: Hubert zawodowiec – opinie

Wasabi: Hubert zawodowiec doczekał się mieszanego przyjęcia przez widzów oraz recenzentów, którzy docenili żarty oraz sposób realizacji brutalnych scen akcji. Niestety, fabuła i scenariusz pozostawiały bardzo dużo do życzenia, podobnie jak specyficzny styl filmu, który nie przekonał nawet wielu fanów Luca Bessona. Krytycy podkreślali, że to propozycja tylko dla najbardziej zagorzałych miłośników kina Leona Zawodowca, oraz dla kinomanów, którzy przełkną wszystko, co stacje telewizyjne im zaserwują. Krótko mówiąc: wygląda na to, że filmu nie warto oglądać, lepiej wybrać inne propozycje zaplanowane na ten dzień.

Wasabi: Hubert zawodowiec – książka

Wasabi: Hubert zawodowiec stanowi autorski scenariusz opracowany przez Gérarda Krawczyka, francuskiego reżyseria i scenarzysty polskiego pochodzenia (dziadkowie pochodzili z Częstochowy). 

Zamiast tego, polecić możemy Wam inny książkowy tytuł – Czekoladki dla Prezesa, pozycję wypełnioną sporą dawką charakterystycznego humoru Sławomira Mrożka z lekkością zabiera nas do przeszłości samego Prezesa.

Tagi: filmy w tv, thrillery, filmy sensacyjne,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Spotkamy się we śnie
Jolanta Kosowska; Marta Jednachowska
Spotkamy się we śnie
Opera na trzy śmierci
Sylwia Stano
Opera na trzy śmierci
Cicha noc
Jolanta Kosowska
Cicha noc
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Aleksandra Struska-Musiał ;
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Zbój
Joanna Jagiełło
Zbój
Wtem denat
Marta Kisiel
Wtem denat
Negocjatorka
Małgorzata Łatka ;
Negocjatorka
Kocioł. Pierwszy astroMIAUta
Marta Rydz-Domańska
Kocioł. Pierwszy astroMIAUta
Pokaż wszystkie recenzje