„Z這ty ch這pak” 21 odc.: Ferit zostaje wyzwany na pojedynek. Streszczenie szczeg馧owe

Data: 2023-09-25 10:19:42 Autor: Miros豉w Kalinowski
udost瘼nij Tweet

Od kilku tygodni na antenie TVP 1 oglądać można serial Złoty chłopak. Przed nami 21 odcinek produkcji – co warto wiedzieć na temat nadchodzącego odcinka? Przeczytajcie nasze szczegółowe streszczenie! 

Ferit i Seyran w serialu Złoty chłopak fot. archiwum TVP

Złoty chłopak to nietypowa, turecka produkcja, która rozkochała widzów na całym świecie. Dziś na Jedynce zobaczyć będzie można 21 odcinek serialu. Co czeka na fanów produkcji tym razem? Przeczytajcie nasze streszczenie 21 odcinka Złotego chłopaka. 

Złoty chłopak 21 – streszczenie 

Po rozmowie z ciotką, Ferit zaskakuje Seyran następnego dnia rano. Chociaż dziewczyna się upiera, nakazuje jej się ubrać, ponieważ zabiera ją na śniadanie. Wkrótce okazuje się, że świeżo upieczony mąż zaplanował dla nich dzień na morzu – chce pokazać Seyran swoją żaglówkę. Dziewczyna początkowo niechętnie podchodzi do jego pomysłu, wkrótce jednak daje się przekonać. 

– Czasem mówisz jak dorosły, a czasami zachowujesz się, jakbyś miał osiem lat

– mówi mu Seyran. 

Dlatego nazywam się Ferit Korhan

– odpowiada jej mąż. 

Jednak to Seyran wkrótce zachowuje się jak dziecko. Dziewczyna zaczyna panikować tuż przed wejściem na jacht. Ostatecznie daje się przekonać mężowi i wsiada na pokład. Przed ruszeniem w pełne morze, Ferit nakazuje Abidinowi, by ten zajął się sprawą Yusufa. Wcześniej dowiaduje się, że mężczyzna zabrał wszystkie swoje rzeczy i zniknął. 

Czytaj także: "Wasabi: Hubert zawodowiec" - Trudne i zabawne przygody paryskiego policjanta w Tokio!

Ferit bawi się świetnie na pokładzie, w przeciwieństwie do jego żony. Wkrótce okazuje się, skąd bierze się u niej dyskomfort: Seyran obawia się katastrofy jachtu. Jej mąż nie bierze tych obaw na poważnie, zamiast tego nakazuje jej się wyluzować:

– Powiem ci coś: spróbuj chociaż raz w życiu cieszyć się tą chwilą. To twój pierwszy raz w cieśninie, więc spójrz na morze, na fale, albo zamknij oczy, wdychaj zapach i rozkoszuj się nim. Będzie wszystko dobrze, zaufaj mi

– mówi Ferit.

Masz rację, to dobry pomysł. Przynajmniej nie będę musiała cię oglądać

– odpowiada mu żona.

Tymczasem w rezydencji Korhanów Orhan spotyka się z Ifakat oraz swoim ojcem. Najstarszy z Korhanów musi szczerze porozmawiać z synem. Wyjawia mu, że dzień wcześniej rozmówił się z nim Kazimem, który nie był zadowolony z tego, jak wyglądały zaręczyny córki. Na jaw wychodzi, że Ferit uwikłany jest w romanse, co nie przysłużyło się rodzinie Kazima. Korhan senior chce, by Orhan zadośćuczynił za wybryki syna. 

Czytaj także: Rafa – Nadciąga rekin ludożerca!

Tymczasem nieświadomi awantury w domu, po rejsie Ferit zaprasza Seyran do nadmorskiej restauracji. Zanim podadzą im śniadanie, Seyran przeprowadza z Feritem poważną rozmowę na temat Yusufa. Ferit wysuwa podejrzenie, że mężczyzna wciąż bardzo kocha jego żonę i nie odpuści tak łatwo. 

Po udanym dniu oboje wybierają się na siłownię. Tam spotyka ich Pelin. Dziewczyna przeprowadza sam na sam rozmowę z Seyran w kawiarence, próbując jej dokuczyć. Udając zainteresowanie, Pelin wyśmiewa siostrę dziewczyny. W trakcie wymiany zdań między kobietami, do baru przychodzi także Ferit. Mężczyzna nie wykazuje jednak żadnego zainteresowania Pelin, co sprawia, że dziewczyna się wycofuje. Wkrótce małżonkowie postanawiają wspólnie zagrać w ping-ponga. Postanawiają założyć się o to, kto wygra – stawka zaś będzie bardzo wysoka. 

– Jeśli wygram, pójdę na uniwersytet

– mówi Seyran.

– […] Cóż, skoro ty chcesz studiować w ramach wygranej, to moja wygrana musi być równie duża, prawda?

– odpowiada jej Ferit.

– Czyli co? 

Przykładowo, jeśli wygram, spełnimy prośbę dziadka i sprawimy mu wnuka. Co ty na to? 

Miłe chwile zostają przerwane, kiedy do sali przychodzi jeden z chłopaków z siłowni. Ten zarzuca Feritowi, że wcześniej próbował uwieść jego własną żonę. Ferit nie może znieść tych oszczerstw – postanawia rozliczyć się z mężczyzną. Kiedy wychodzą z siłowni na parking, by odbyć pojedynek, Seiran postanawia skontaktować się z siostrą. Ma nadzieję, że ta przekaże informacje Fuatowi, który powstrzyma brata przed jego niedorzecznym pomysłem.

Złoty chłopak 21 – kiedy w tv? 

21 odc. Złotego chłopaka wyemitowany zostanie na TVP 1 poniedziałek, 25 września 2023 r. o godz. 14:00. Oprócz tego powtórkę serialu zobaczyć będzie można o 6:05 we wtorek, 26 września oraz na platformie TVP VOD po emisji w telewizji. 

Tagi: z這ty ch這pak, seriale tureckie,

REKLAMA

Zobacz tak瞠

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je瞠li jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesi帷a
Szkielet
Janusz Mika
Szkielet
Spotkamy si we 郾ie
Jolanta Kosowska; Marta Jednachowska
Spotkamy si we 郾ie
Opera na trzy 鄉ierci
Sylwia Stano
Opera na trzy 鄉ierci
Ocala這 pi璚iu
Holly Jackson
Ocala這 pi璚iu
Zb鎩
Joanna Jagie陶o
Zb鎩
Sekrety Bia貫j. Le郾icz闚ka
Agnieszka Panasiuk
Sekrety Bia貫j.  Le郾icz闚ka
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kot闚
Aleksandra Struska-Musia ;
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kot闚
Wtem denat
Marta Kisiel
Wtem denat
Poka wszystkie recenzje