Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map. Testy

Przepaść pomiędzy płciami, konflikty i brak zrozumienia są tak samo obecne w naszym życiu w XXI wieku, jak były wówczasm, gdy Adam po raz pierwszy pokłócił się z Ewą. Ta książka umożliwi tobie i twojemu partnerowi przeprowadzenie testów związanych z pytaniami, które dręczą obie płcie.

Informacje dodatkowe o Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map. Testy:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: b.d
Kategoria: Inne
ISBN: 83-7301-588-4

Kup książkę Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map. Testy

Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map. Testy - opinie o książce

Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map
Allan i Barbara Pease0
Okładka ksiązki - Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map

"Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map"- Autorzy przeanalizowali wiele przypadków relacji między kobietami i mężczyznami...

Allan i Barbara Pease0
Okładka ksiązki - 	 Dlaczego mężczyźni nie potrafią robić dwóch rzeczy jednocześnie, a kobiety na moment nie przestają gadać

Zapomnij o wszystkich poprawnych politycznie stwierdzeniach, które kiedykolwiek usłyszałeś na temat płci przeciwnej! Kobiety i mężczyźni wcale nie...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska