Jezusie, synu Dawida, ulituj się nade mną!

W swojej książce ojciec Józef Witko prowadzi czytelnika, aby w świetle i mocy Słowa Bożego mógł na nowo doświadczyć Żywego Boga.

Medytacje nad Pismem Świętym, modlitwy i świadectwa mają pomóc otworzyć się człowiekowi na zbawczą moc Chrystusa, który pragnie uzdrowić całego człowieka, nie tylko serce, pamięć, uczucia, ale też jego ciało.

Ojciec Józef Witko, znany franciszkanin i rekolekcjonista, od dziesięciu laty prowadzący wraz z innymi braćmi Msze Święte o uzdrowienia duszy i ciała, daje nam do ręki książkę pełną modlitw, medytacji, ale także świadectw ludzi, którzy otrzymali zdrowie, pocieszenie, ale - co najważniejsze - umocnienie swej wiary.

Dzięki tej książce wiele osób, nawet nie uczestnicząc osobiście we wspólnotowej modlitwie o uzdrowienie, będzie mogło pogłębić swą wiarę i otrzymać łaskę uzdrowienia.

Informacje dodatkowe o Jezusie, synu Dawida, ulituj się nade mną!:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: b.d
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-60040-66-9
Tytuł oryginału: Jezusie, synu Dawida, ulituj się nade mną!

Kup książkę Jezusie, synu Dawida, ulituj się nade mną!

Jezusie, synu Dawida, ulituj się nade mną! - opinie o książce

o. Józef Witko0
Okładka ksiązki - Z ziemi egipskiej do ziemi obiecanej. Od grzechu do wolności. Droga uzdrowienia wewnętrznego

Wyrusz w drogę do pełnej wolności Chrześcijaństwo od początku było nazywane drogą. Nie bez powodu. Życie ludzi wierzących na ziemi to nieustanna wędrówka...

Rafa Bóg uzdrawia. Ja, Pan, chcę być Twoim lekarzem
o. Józef Witko0
Okładka ksiązki - Rafa Bóg uzdrawia. Ja, Pan, chcę być Twoim lekarzem

Jezus żyje! I wciąż działa, uzdrawiając i uwalniając wszystkich, którzy przychodzą do Niego z wiarą. Jak rozpoznać źródło cierpienia, które dotyka...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;