Spider-Man. Bajki 5 minut przed snem.

Przed wami aż dwanaście superopowieści o Super-Manie i innych superbohaterach. Na kartach zbioru opowiadań spotkacie Czarną Wdowę, Iron Mana oraz innych Avengersów. Nie zabraknie także czarnych charakterów, trudnych sytuacji i dziwnych wypadków. Przed wami postaci zapoznane ze sztuką kamuflażu, a także sztukami walki. Tacy, którzy chcą czynić zło, a także inni, którzy próbują je pokonać i siać tylko dobro. Mysterio, Nightmare i inni zakłócają spokój, ale Spider-Man zawsze jest gotów do obrony! Zobaczcie, jak superherosi radzą sobie z wrogami, używając sprytu i innych nadnaturalnych mocy. Przekonajcie się sami, ile trzeba siły i odwagi, by walczyć ze złem! Na każdą opowieść wystarczy wam 5 minut przed snem!

Informacje dodatkowe o Spider-Man. Bajki 5 minut przed snem.:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2018-03-14

Kup książkę Spider-Man. Bajki 5 minut przed snem.

Spider-Man. Bajki 5 minut przed snem. - opinie o książce

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2019-03-10,

SPIDER-MAN NA DOBRANOC

Jeśli chodzi o Spider-Mana, mojego ulubionego mainstreamowego bohatera komiksowego, mógłbym opowiadać o nim godzinami. Ale ponieważ niniejsza książka zawiera krótkie historie, przedstawione w prosty i lekki sposób, ograniczę się także i ja. Przechodząc zatem do sedna, powiem, że „Spider-Man” Bajki 5 minut przed snem” to nic innego, jak urocze wprowadzenie w świat Człowieka Pająka dla najmłodszych, sprawdzające się dobrze nie tylko jako bajeczki do czytania wspólnie z dzieckiem przed snem.

Postaci Spider-Mana nikomu przybliżać nie trzeba, ale pozwólcie, że zrobię to dla formalności. A zatem pod maską kryje się Peter Parker, zwyczajny nastolatek, wycofany, ale mądry i inteligentny, który pewnego dnia zostaje ugryziony przez radioaktywnego pająka, co daje mu część jego mocy. Od teraz potrafi wspinać się na ściany, ma niezwykłą siłę i jest w stanie wyczuć czające się niebezpieczeństwo. Ale jak wiadomo, z wielką mocą idzie w parze także wielka odpowiedzialność, Peter, jako Spider-Man, staje się pogromcą zbrodni i przeżywa wiele niezwykłych przygód. A jakich? Przekonacie się, sięgając po ten tom. Spotkacie tu Czarną Panterą, Spider-Mana Pirata, a nawet Milesa Moralesa.

Całość recenzji na moim blogu: http://ksiazkarniablog.blogspot.com/2018/03/spider-man-bajki-5-minut-przed-snem.html

Avatar użytkownika - azetka79
azetka79
Przeczytane:2019-07-08, Ocena: 5, Przeczytałam,

super historie dla chłopców

Avatar użytkownika - Amarisa
Amarisa
Przeczytane:2018-04-25, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2018,

Książka „Marvel Spider-Man. Bajki 5 minut przed snem” to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów superbohaterów i pozycja obowiązkowa dla tych, którzy szczególnie lubią przygody młodego Pitera Parkera. Ze swojej strony gorąco polecam :)

Więcej (+ zdjęcia): http://magicznyswiatksiazki.pl/marvel-spider-man-bajki-5-minut-przed-snem/

Avatar użytkownika - testolandia
testolandia
Przeczytane:2018-04-11, Ocena: 6, Przeczytałam, Synek czyta,

"Spider-Man. Bajki 5 minut przed snem" to zbiór 12 kilkuminutowych opowiadań ( nam przeczytanie jednego zajmowało średnio 7 minut), które czyta się z prawdziwą przyjemnością. Każda historia dotyczy czegoś innego, ale wszystkie są bardzo ciekawe, z morałem i w każdej z nich to dobro zwycięża. Na 192 stronach poczytamy o niezwykłych przygodach nie tylko Spider-Mana, ale także innych superbohaterów: Iron-Mana, Kapitana Ameryki, Czarnej Wdowy, Czarnej Pantery czy Hulka. Dowiemy się, jak zwykły nastolatek stał się Spider-Manem. Wydanie bardzo nam się podoba - świetnej jakości papier oraz barwne, sugestywne ilustracje zajmujące większą część strony.

Historia życia prywatnego t. 1
Praca Zbiorowa0
Okładka ksiązki - Historia życia prywatnego t. 1

Jak żyli nasi przodkowie - nie tylko ci "wielcy": królowie, wodzowie, wybitni twórcy kultury i nauki - ale zwykli "zjadacze chleba"...

Geni@l kompakt 2b. Podręcznik i ćwiczenia. Język niemiecki dla gimnazjum
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Geni@l kompakt 2b. Podręcznik i ćwiczenia. Język niemiecki dla gimnazjum

Cykl sześciu podręczników na 6 semestrów nauki w gimnazjum. Kolejna część cyklu geni@l kompakt. Dołączona gratis płyta CD, zawierająca nagrania z części...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska