Kati kocia opiekunka

Przed Wami pięknie zilustrowana książka, w której kryje się dobry humor, niespodzianki i mądre przesłanie. Zachęcam do lektury!! 🐈🐈⬛

Gdy Kati dowiaduje się, że jej rodzina nie będzie w stanie opłacić wymarzonego wyjazdu na obóz, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Pojawia się okazja na pracę zarobkową, jednak nie jest to łatwa sprawa, bo przed rezolutną nastolatką stoi zadanie zaopiekowania się 217 kotami! Każdy z nich to odrębny charakterek i w dodatku obdarzony niezwykłymi talentami. Znajdziecie tu malarza, krawca, eksperta od optyki, aktora i polityka, będzie się działo. Wspólnymi siłamy koty będą musiały stawić czoła niebezpieczeństwu, które niesie superłotrzyca o imieniu Myszycielka. Okazuje się, że miasto kryje ogromną tajemnicę, więc historia na pewno Was wciągnie. Jak Kati poradzi sobie z przeciwnościami? Czy uda się jej zebrać fundusze na wyjazd?

Komiks spodobał mi się od pierwszych stron, przypomina o mocy przyjaźni, dbaniu o innych i nie poddawaniu się, gdy los finansowo nam nie sprzyja, co dla dzieci jest według mnie bardzo ważne. Być może zostaną zmotywowane do stworzenia swojego biznesu. To lekka i przyjemna lektura z nutką tajemnicy, wartkiej akcji w niej nie zabraknie.

Na ostatniej stronie poznacie kilkanaście przykładów (z opcji aż 82) kociej mowy - słowa “miau” w innych językach.

Serdecznie polecam tę książkę.

Informacje dodatkowe o Kati kocia opiekunka:

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2023-10-11
Tytuł oryginału: Katie The Catsitter
Dodał/a opinię: Justyna_M

Zobacz opinie o książce Kati kocia opiekunka

Kup książkę Kati kocia opiekunka

Kati kocia opiekunka. (Nie) najlepsze przyjaciółki
Colleen AF Venable0
Okładka ksiązki - Kati  kocia opiekunka. (Nie) najlepsze przyjaciółki

Poznajcie Kati - kocią opiekunkę. Niektórzy bohaterowie mają peleryny... Kati ma koty! Superzłole, drama pomiędzy przyjaciółkami oraz ekipa kotów o nadzwyczajnych...

Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;