Klub fanek W.M. Oliwia

Tom 1 cyklu Klub fanek W.M.

Klub fanek w.m to historia trzech przyjaciółek: Oliwi, Ali i Milki, które skrajnie się od siebie różnią. Łączy je miłość do serialu "Wielka miłość" i do głównego bohatera Wiktora Markosa. Dziewczyny chodzą do różnych szkół, mają bardzo różnych rodziców. Spotykają się w opuszczonej suszarni, w warszawskim wieżowcu i wspólnie przeżywają odcinki ulubionego serialu. Pewnego dnia Oliwia spotyka chłopaka, swojego idola, do którego wzdycha latami. Jak to wpłynie na jej życie? I czy ta znajomość będzie miała okazję się rozwinąć?
Ta książka jest pierwszą częścią trylogii. Myślę, że z ciekawości sięgnę po kolejne. W tej części najbardziej możemy poznać Oliwię i to głównie wokół niej toczy się cała akcja. Oliwia ma wymagających i nadopiekuńczych rodziców. Rodzice pokładają w niej ogromne nadzieje, ciągle naciskają z nauką i kursami przygotowawczymi. Dziewczyna ma całkiem inne pasje, o których boi się im powiedzieć.

Ta książka to idealna lektura dla nastolatek. Mimo, że nastolatką dawno już nie jestem, to dobrze się bawiłam przy tej książce. Dziewczyny są zwariowane i dzięki temu nie raz mogłam śmiać się w głos. Lekkie i przyjemne pióro autorki sprawiło, że książkę czytało mi się naprawdę dobrze. Nie jest to wymagająca lektura, ale przyjemnie spędziłam przy niej czas. Dobrze było przenieść się do czasów licealnych, pierwszej miłości, czekania na nową wiadomość od chłopaka, przyspieszonego bicia serca i rumieńców, a jednocześnie przeżywanie rozterek miłosnych. Ale również do relacji z rodzicami, pewnego buntu i poczucia niesprawiedliwości, który wydaje się normalny w takim wieku.
Niektóre sytuacje, które spotykają Oliwię mogę wydawać się śmieszne, ale sama nie wiem, jakbym się zachowała, gdybym spotkała swojego idola. Zwłaszcza, gdy ma się 17 lat.
Co mogę zarzucić autorce, to wiek dziewczyn. Mają po 17 lat, ale po ich zachowaniu można odnieść wrażenie, że są młodsze.
Książka niewymagająca, idealna na gorszy dzień. Zaciekawiła mnie i mocno kibicowałam dziewczynom. Historia skończyła się w takim momencie, że z chęcią sięgnę po kolejny tom.
Książkę miałam przyjemność przeczytać dzięki portalowi czytampierwszy.pl

Informacje dodatkowe o Klub fanek W.M. Oliwia:

Kup książkę Klub fanek W.M. Oliwia

Klub Fanek W.M. Milka
Majka Milejko0
Okładka ksiązki - Klub Fanek W.M. Milka

Najbardziej przebojowa członkini Klubu Fanek W.M. wkracza do gry! Nieokiełznana, szalona i w gorącej wodzie kąpana. Cała Milka! Gdy dziewczyna zwraca...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;