LoveInk You

Kolejna książka dobrze znanej już autorki . Dla mnie druga z jej imponującej już kolekcji . Z pewnością sięgnę po kolejne ale sądzę , że ta nie będzie w czołówce ulubionych .

Wiele z nas lubi bad boyów i już zapowiedzi tej książki przygotowywały nas na takiego właśnie bohatera . Arogancki tatuażusta - owszem ale aż nazbyt . Jak na moje to on już był na pograniczu chamstwa , a nawet i poza tą granicą dość często . Postawa , zachowanie i język Isaaca są jak dla mnie nie do przyjęcia . Facet ten albo bzykał, albo myślał o seksie albo o tym dlaczego akurat nie jest w trakcie stosunku . No seksoholik będący z siebie dumny jak już udało mu się kilka dni przeżyć bez zagłębiania się pomiędzy jakieś kończyny . Nieprzyjemnie zachowuje się wobec innych , nawet do przyjaciół odzywa się nie raz tak ,że słów brak. No nie potrafię go lubić i mimo , że przez całą książkę czekałam aż się to odmieni , mimo końcowych wydarzeń, w których niby pokazał się z dobrej strony, nie potrafię już się do niego przekonać.

Ale ta książka to nie tylko życie erotyczne Isaaca ( na szczęście) . Zarówno on jak i jego przyjaciele, wychowali się w domu dziecka . Zawsze dokuczał im brak pieniędzy ale szczęście się do nich uśmiechnęło i biorą udział w reality show gdzie ich studio tatuażu jest miejscem , w którym pokazują nie tylko jak tworzą tatuaże . Producent ma wymagania, które coraz bardziej irytują i nie należą do moralnych czy etycznych . Tego człowieka też ciężko polubić.

Gdy pojawiła się Nina , liczyłam na to , że będę mogła poznać Isaaca z lepszej strony . Ale hmmm.... Gdy Nina zmęczona zasnęła w aucie , on poszedł skorzystać z okazji z inną. I od tego momentu już chyba nie było szans na to żebym się do niego przekonała . Z kolei Nina... Taka specyficzna dziewczyna, niby słodka i urocza , jakby zbyt naiwna i z nutką tajemniczości. Autorka daje sygnały o co chodzi z tą jej tajemnicą przez co, dość szybko domyśliłam się o co chodzi i ten element zaskoczenia niestety u mnie nie zadziałał. Myślałam , że książka mogłaby być lepsza np gdyby rozwinięto wątek Kiry ale będzie on jak widać rozwinięty w kolejnym tomie . Tu zdecydowanie całość zepsuł mi Isaac.

Styl autorki jest lekki i pozwala mimo wszystko , szybko przeczytać książkę. Nie piszę , że jej nie polecam bo to co wyżej to moje zdanie. Ja nie polubiłam bohatera , z Wami może być inaczej, każdy ma inny gust i jak widzę pozostałe opinie , wiele osób go polubiło . Moje zdanie jest takie , a nie inne . Jednak najlepiej wyrobić sobie własną opinię.

Informacje dodatkowe o LoveInk You:

Kup książkę LoveInk You

Nieczyste więzy
K.N. Haner0
Okładka ksiązki - Nieczyste więzy

Gdy miłość staje się obsesją, nie można się już zatrzymać Claire czuje, że nigdy nie poradzi sobie z piętnem, które nosi w sobie od dzieciństwa...

Zła miłość
K.N. Haner0
Okładka ksiązki - Zła miłość

ON ma ją za zdrajczynię, ale ma do niej słabość.ONA widzi w nim potwora, ale swojego serca nie jest w stanie oszukać. Phix i ja kompletnie się pogubiliśmy...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska