Magiczny czas

Dzisiaj przychodzę do Was z kolejną książką świąteczną. Uwielbiam ten czas kiedy mogę zagłębić się w taką piękną lekturę.
"Magiczny czas" Agnieszki Lis to chwytająca za serce powieść, która wzruszy Was do łez i udowodni, że magia i cuda zdarzają się w Boże Narodzenie. Emocje gwarantowane.
Poznajemy Danutę, która doświadczyła prawdziwego piekła w swoim życiu. Autorka opowiada nam o życiu Danuty. Najpierw ślub, potem narodziny dziecka i śmierć matki. Niestety jej mąż zgotował jej piekło, a ona mimo wszystko starała się, by dać synowi namiastkę rodziny. Na szczęście los postawił na jej drodze Barbarę, która zaproponowała Danusi pracę gospodyni domowej. W ten sposób Danuta stała się przyjaciółką rodziny. Mimo trudnego życia wierzyła, że cuda i magia zdarzają się podczas świąt Bożego Narodzenia.

Jestem pod wrażeniem tej lektury. Wciągająca fabuła już od pierwszej strony. Historia pełna emocji, cierpienia, bólu i smutku. Autorka porusza temat przemocy domowej. Poznajemy losy Danuty, jej dzieciństwo, ślub, narodziny dziecka i śmierć matki. Danusia latami znosiła upokorzenia, ale mimo wszystko, co roku miała nadzieję na cud. Kobieta walczy o siebie i stara się, by jej syn miał lepsze życie.
To historia, która pokazuje, że zawsze trzeba mieć nadzieję na lepsze jutro i warto zawalczyć o swoje szczęście.

Czytajcie!

Zdecydowanie polecam!

BRUNETTE BOOKS

Informacje dodatkowe o Magiczny czas:

Wydawnictwo: Skarpa Warszawska
Data wydania: 2023-10-25
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Zobacz opinie o książce Magiczny czas

Kup książkę Magiczny czas

Listy w góry
Agnieszka Lis 0
Okładka ksiązki - Listy w góry

Poruszająca historia o pasji, tęsknocie i samotności… Bohaterka powieści jest żoną himalaisty. Wie, że wspinaczka górska jest największą...

Przebudzona
Agnieszka Lis0
Okładka ksiązki - Przebudzona

Podróż pełna pożądania właśnie się rozpoczęła. Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. Lilianna i Honorata przekonały się o tym wielokrotnie...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;