Modlitwa doskonała. "Ojcze nasz" oczami prymasa Wyszyńskiego

Nowość wydawnicza od @wydawnictwo_esprit ks. Jerzego Jastrzębskiego, to niezwykły przewodnik po modlitwie Ojcze nasz, oczami Prymasa Wyszyńskiego. Zazwyczaj machinalnie odmawiana, bez refleksji wypowiadane słowa. Rozważania Stefana Wyszyńskiego ukazują nam całą głębię tej najbardziej znanej modlitwy.

📖 W książce ks. Jerzego, za samym prymasem, zostały nie jako wzięte pod lupę, poszczególne wyrażenia składające się na całość Modlitwy Pańskiej. Autor przytacza w każdym rozdziale fragmenty rozważań kard. Wyszyńskiego oraz je omawia, posiłkując się przykładami z życia prymasa. To nowe światło rzucone na modlitwę, niejednokrotnie w trakcie czytania, zmusiło mnie do zatrzymania się. Po tej lekturze, Ojcze nasz stanie się dla każdego czytelnika odświeżoną i dużo głębszą modlitwą, której słowa dotykają konkretnie naszego życia.

Dodatkowo książka zawiera tekst homilii autora z 28 lipca 2021r. dot. Prymasa Tysiąclecia oraz Matki Czackiej, jak również opowiadanie ks. Jerzego napisane w Komańczy latem 2022r.

Osoba kard. Wyszyńskiego jest bliska memu sercu, więc każda nowa publikacja o tym Wielkim Polaku niezmiernie mnie raduje i ubogaca. Polecam i wam 💙

Informacje dodatkowe o Modlitwa doskonała. "Ojcze nasz" oczami prymasa Wyszyńskiego:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2024-02-27
Kategoria: Duchowość, religia
Dodał/a opinię: czarksiazek

Tagi: Chrześcijaństwo

Zobacz opinie o książce Modlitwa doskonała. "Ojcze nasz" oczami prymasa Wyszyńskiego

Kup książkę Modlitwa doskonała. "Ojcze nasz" oczami prymasa Wyszyńskiego

Bł. Stefan Wyszyński. Prymas do odkrycia
ks. Jerzy Jastrzębski0
Okładka ksiązki - Bł. Stefan Wyszyński. Prymas do odkrycia

Choć Prymas Wyszyński jest dla wielu osób postacią niemal mityczną, poznawanie jego nauczania może być pasjonującą przygodą. Ksiądz Jerzy Jastrzębski...

Ukryta w Ranie Serca Jezusa. s. Wanda Boniszewska
ks. Jerzy Jastrzębski0
Okładka ksiązki - Ukryta w Ranie Serca Jezusa. s. Wanda Boniszewska

POZNAJ HISTORIĘ MISTYCZKI, KTÓRA DOTKNĘŁA KRWAWIĄCEGO SERCA JEZUSA! WANDA BONISZEWSKA, polska zakonnica ze Zgromadzenia Sióstr od Aniołów i stygmatyczka...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska