Najważniejszy

"Najważniejszy" autorstwa @majcher_magdalena wydana nakładem wydawnictwa @wydawnictwo_pascal_books to
poruszająca opowieść o rodzicielstwie, niespełnionej miłości i sile rodzinnych więzów.
Martyna jest młodą, samotną mamą czteroletniej Mekki. Jej kolejne związki z mężczyznami kończą się porażką. Kobieta nie potrafi zrozumieć, dlaczego tak się dzieje. Nie potrafi, a może nie chce?
"Najważniejszy" to wzruszająca, ciepła i dająca nadzieję powieść w bardzo zimowym klimacie. Opowiada o powikłanych relacjach rodzinnych, o odrzuceniu i przebaczeniu. Sporo w niej trudnych tematów i tajemnic, które miały ogromny wpływ na życie bohaterów.
Książka pozwala oderwać się od codzienności i przenieść się w górskie, zimowe krajobrazy.
Było to moje pierwsze spotkanie z twórczością Magdaleny Majcher i nie ostatnie. Kolejna książka już za mną i wiem, że po następne mogę sięgać w ciemno 👍

Informacje dodatkowe o Najważniejszy:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2020-11-12
Dodał/a opinię: Justtinazet

Zobacz opinie o książce Najważniejszy

Kup książkę Najważniejszy

Światło, które nigdy nie gaśnie
Magdalena Majcher0
Okładka ksiązki - Światło, które nigdy nie gaśnie

Opowieść o tym, jak łatwo pogubić się w pogoni za pieniędzmi i stracić to, co najcenniejsze Alicja postanowiła nigdy nie wracać do rodzinnego Kołobrzegu...

W cieniu tamtych dni
Magdalena Majcher0
Okładka ksiązki - W cieniu tamtych dni

Mikołaj nigdy nie miał prawdziwej rodziny - matka wyjechała za granicę, kiedy miał kilka lat a ojca nigdy nie poznał. Wychowała go babcia, Emilia - jedyna...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska