Polacy last minute. Sekrety pilotów wycieczek

Przychodzę do Was z książką dobrą na ten czas. Na czas wakacyjnych wyjazdów, wylotów, wycieczek, hotelowych szaleństw.
To książka o Polakach na wakacjach.
Książka zawiera opowieści osób, którzy są najbliżej rodaków czyli piloci wycieczek, opiekunowie, rezydenci, przewodnicy czy animatorzy.
To dzięki nim możemy poczytać o wielu dziwnych i niewyobrażalnych zachowaniach z jakimi mieli do czynienia w swojej pracy.
Dlaczego jedziemy na wakacje? Skoro narzekamy na pogodę, na jedzenie, na brak okna, na gorąco w pokoju. Coś ciągle nam nie pasuje. Bałaganimy, kłócimy się i wracamy rozczarowani.
Czy przysłowiona grażyna i janusz na wakacjach nadal funkcjonuje? Czy reklamówki z biedroneczki i białe skarpety nadal nas definiują?
Osoby relacjonujące piszą o tym, że tak naprawdę duża część rodaków nie chce poznać kultury kraju do którego przyjechała. Nie interesuje ich regionalna kuchnia, zabytki, miejsca z których słynie dany kraj. Dla nich liczy się basen i darmowe drinki. Czy tak nadal jest? Czy już to minęło?

Ksiazka mi się podobała. Dostałam to czego oczekiwałam. Ogrom historyjek z życia pilotów wycieczek. Czytajac niejednokrotnie się uśmiałam z kreatywności i pomysłowości wycieczkowiczów.
Polecam jeśli podejdziecie do lektury z przymrożeniem oka.

Informacje dodatkowe o Polacy last minute. Sekrety pilotów wycieczek:

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2021-06-16
Kategoria: Literatura faktu, reportaż
Dodał/a opinię: Lukasz Turków

Tagi: reportaż Literatura faktu

Zobacz opinie o książce Polacy last minute. Sekrety pilotów wycieczek

Kup książkę Polacy last minute. Sekrety pilotów wycieczek

Bezdzietne z wyboru
Justyna Dżbik-Kluge0
Okładka ksiązki - Bezdzietne z wyboru

Myślisz tylko o sobie! Jeszcze ci się zmieni! Kto ci poda na starość szklankę wody? Takie zdania to codzienność wielu kobiet, które wybrały drogę bezdzietności...

Jacy byli? Jacy jesteśmy?
Justyna Dżbik-Kluge0
Okładka ksiązki - Jacy byli? Jacy jesteśmy?

Opowieści o tym, co otrzymujemy od naszych przodków, ale też o tym, co sami decydujemy się od nich wziąć. Jakimi ludźmi na co dzień byli Powstańcy Warszawscy...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska