Zbrodnia w operze

Kupujemy bilet na przedstawienie. Idziemy do opery. Siadamy na swoim miejscu i czekamy. Kurtyna się podnosi. Na scenę wychodzą aktorzy i zaczyna się widowisko. Miłość miesza się z nienawiścią, a pięknie zaśpiewana aria powoduje u nas ciarki na ciele.

A co dzieje się później? Po spektaklu, za kulisami.

Tu wodze fantazji puścili utalentowani polscy autorzy kryminałów. "Zbrodnia w operze" to zbiór dziesięciu opowiadań. Każde jest inne, różnorodne i niepowtarzalne. Roi się tu od kryminalnych zagadek, zdrad, trupów, upiorów, przesłuchań, świadków. A wśród nich czai się sprawca. Każdy może być podejrzanym: diwa operowa, aktor drugoplanowy, reżyser, operator, sufler, portier, widz.

"Morderstwo to poważna sprawa - odpowiedziała powoli - i trzeba mieć do niego ważny powód."

"Zbrodnia w operze" to świetny zbiór historii, które nie zanudzają, lecz wzbudzają ciekawość. A także wprowadzają Czytelnika w magiczny świat Teatru Wielkiego - Opery Narodowej.

Polecam serdecznie.

Informacje dodatkowe o Zbrodnia w operze:

Wydawnictwo: Harde
Data wydania: 2023-08-23
Dodał/a opinię: Damaczytasama

Zobacz opinie o książce Zbrodnia w operze

Kup książkę Zbrodnia w operze

Fałsz politycznych frazesów czyli pospolite złudzenia w gospodarce i polityce
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Fałsz politycznych frazesów czyli pospolite złudzenia w gospodarce i polityce

"Fałsz politycznych frazesów..." to zbiór ponad osiemdziesięciu artykułów pochodzących z magazynu ,,The Freeman", wydawanego przez amerykańską Foundation...

Atlas nieba. Gwiazdy, planety, wszechświat
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Atlas nieba. Gwiazdy, planety, wszechświat

Bogato ilustrowana książka dla wszystkich ludzi ciekawych świata, a przede wszystkim dla tych, którzy chcą odkryć tajemnice jednej z najstarszych...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska