Życie jak czekolada

Tom 2 cyklu Saga czekoladowa

Czy mam tutaj smakoszy czekolady? Jaką lubicie słodką, gorzką a może z orzechami?

"Życie jak czekolada" to drugi tom cyklu Sagi czekoladowej i właśnie czytając tę powieść przekonujemy się, że życie ma smak czekolady. Czasami słodkiej, gorzkiej , a nawet twardej z orzechami.
Poznajemy dalsze losy Niny, która może stracić Malinową Bombonierkę. Pasierb zmarłej ciotki Emilii nie cofnie się przed niczym. Zamierza odebrać Ninie chocolatierkę, która kiedyś należała do Emilii. Zdesperowana dziewczyna nie zamierza poddać się. Znajduje stare zapiski swojej ciotki i poznaje niesamowitą historię jej życia.
Jakie pozna sekrety z przeszłości ciotki?
Czy Nina straci cukiernię ciotki?
Odpowiedzi szukajcie w tej książce.
W "Życiu jak czekolada" poznajemy historię ciotki Niny, Emilii Dobrzyckiej oraz co sprawiło, że prowadziła Bombonierkę. Obserwujemy też batalię jaką musi stoczyć Nina, żeby nie stracić ukochanej cukierni.
Autorka stworzyła niesamowitą serię, która zapewniła mi mnóstwo emocji. Przewracałam kartkę za kartką, by poznać przeszłość ciotki Emilii, która nie była usłana różami. Z ogromną ciekawością śledziłam losy Niny.
Czeka Was przygoda słodko-gorzka, bo oprócz słodkości dostaniecie też poruszającą historię, która wzruszy Was do łez.
Już nie mogę doczekać się trzeciego tomu. Uwielbiam styl autorki i nie mogłam oderwać się od tej książki ani przez chwilę.
Polecam z całego serca "Rok na końcu świata" oraz "Życie jak czekolada".
Szykujcie dobrą kawę oraz coś słodkiego i zacznijcie swoją przygodę z sagą czekoladową.
Rewelacja!

Informacje dodatkowe o Życie jak czekolada:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2022-09-07
Tytuł oryginału: Życie jak czekolada
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Zobacz opinie o książce Życie jak czekolada

Kup książkę Życie jak czekolada

Nigdy o tobie nie zapomnę
Agnieszka Zakrzewska0
Okładka ksiązki - Nigdy o tobie nie zapomnę

Poruszająca opowieść osnuta na prawdziwej historii o losach Holenderki Annemarie Engelen.1932 rok. Amsterdam ogarnięty kryzysem i bezrobociem. Na ulicy...

Gwiazdy nigdy nie zgasną
Agnieszka Zakrzewska 0
Okładka ksiązki - Gwiazdy nigdy nie zgasną

Niezwykła historia oparta na nieznanych faktach z życia najbardziej znanej ofiary Holocaustu – Anne Frank, której Dzienniki przeczytały miliony osób...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska