Quantcast
Zdjęcie - Agnieszka Lingas-Łoniewska

Agnieszka Lingas-Łoniewska


Agnieszka Lingas-Łoniewska to mieszkająca we Wrocławiu polska pisarka, autorka powieści obyczajowych i sensacyjnych, nazywana przez fanki „Dilerką emocji".

Agnieszka Lingas-Łoniewska - biografia, życie i twórczość

Agnieszka Lingas-Łoniewska wydała już ponad 40 powieści, ale prócz pisania uwielbia czytać, oglądać seriale kryminalne. Wrażeniami z lektur chętnie dzieli się na swoim blogu http://agnesscorpio.blogspot.com

Agnieszka Lingas-Łoniewska jest wielką miłośniczką zwierząt – ma kilka kotów i psa. Zachęca też czytelników i bibliotekarzy, by zamiast kwiatów na spotkaniach autorskich przekazywały jej karmę dla zwierząt, które potem przekazuje wrocławskim fundacją. 

Agnieszka Lingas-Łoniewska po godzinach uprawia nordic walking i zajmuje się robótkami ręcznymi. 

Fanki pisarki zrzeszone są w fanklubie, nazywanym „Sektą Agnes". 

Agnieszka Lingas-Łoniewska - twórczość

Agnieszka Lingas-Łoniewska - wiadomości

Agnieszka Lingas-Łoniewska - publicystyka

Lista fanów

przesuń
Użytkownik Kiedy został fanem
aggusia 2022-04-03 15:06:23
Cytaty Autora

Byłem mistrzem w ukrywaniu uczuć. Uczucia to słabość, pokazują zbyt wiele, obnażają to, co siedzi w człowieku. Kiedy je okazujesz, inni mogą czytać w tobie jak w książce. Widzą twoje słabości  


Więcej

Właśnie z ich niewiedzy wynikało mylne pojmowanie moich ideałów, właśnie z ignorancji wypełzały uprzedzenia, a zaraz za nimi strach. I nienawiść. Bo wśród ludzi pokutuje myślenie, że jeśli czegoś nie rozumiem, to jest złe, ale jeśli jest złe, muszę to znienawidzić.


Więcej
Wszystkie cytaty tego autora Dodaj cytat tego autora
Reklamy