Mroczny, wciągający thriller z niespodziewanym zakończeniem - "Przyjdę, gdy zaśniesz"

Data: 2021-05-18 10:48:24 Autor: Piotr Piekarski

Mroczny, wciągający thriller z niespodziewanym zakończeniem - Agnieszka Lingas-Łoniewska tworzy przerażającą psychopatyczną rzeczywistość, od której nie można się oderwać. Znana z poruszających, pełnych wielkich uczuć i pasjonujących opowieści Dilerka Emocji świetnie odnalazła się w nowym gatunku. I mistrzowsko podkręca napięcie do maksimum!

Obrazek w treści

Po tragicznej śmierci macochy dwudziestoletnia Iga musi się zająć młodszym bratem. Studia, nastolatek w okresie buntu i ojciec, na którego nie można liczyć - Idze nie jest łatwo. Gdy myśli, że dłużej nie da rady, otrzymuje niespodziewane wsparcie. A w jej sercu pojawia się nadzieja, że najgorsze już za nią.

To, co zaczynało się jak piękny sen, szybko zmienia się jednak w prawdziwy koszmar. W życiu Igi dochodzi do coraz to nowych tajemniczych zdarzeń, a ona sama nie wie już, komu ufać. Czy wpada w paranoję, czy też naprawdę ktoś próbuje przejąć kontrolę nad jej życiem? Iga nie zrobiła przecież nic złego. A przynajmniej tak jej się wydaje.

Do lektury najnowszej książki Agnieszki Lingas-Łoniewskiej Przyjdę, gdy zaśniesz zaprasza wydawnictwo Słowne Mroczne. W środę, 19 maja odbędzie się natomiast wyjątkowe spotkanie autorskie online z autorką, które zobaczyć będzie można na profilu serwisu Granice.pl na Facebooku oraz na kanale YouTube.

Tymczasem już teraz zachęcamy Was do sięgnięcia po premierowy fragment powieści:

Książkę Przyjdę, gdy zaśniesz kupić można w popularnych księgarniach internetowych:

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Przyjdę, gdy zaśniesz
Agnieszka Lingas-Łoniewska7
Okładka książki - Przyjdę, gdy zaśniesz

Mroczny, wciągający thriller z niespodziewanym zakończeniem - Agnieszka Lingas-Łoniewska tworzy przerażającą psychopatyczną rzeczywistość, od której...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo