Kochajmy gangsterów w książkach, a nie w prawdziwym życiu! Obejrzyj spotkanie z Agnieszką Lingas-Łoniewską

Data: 2022-01-27 14:21:54 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Gorący romans to dopiero początek tej porywającej historii! 

Przygotujcie się na chwilę śmiechu, dreszcz napięcia i wiele wzruszeń. Dilerka Emocji powraca z kolejną komedią romantyczną, która podbije wasze serca. 26 stycznia ukazało się Śniadanie z Arsenem – nowa książka Agnieszki Lingas-Łoniewskiej. Autorka opowiedziała o niej podczas spotkania live w profilu serwisu Granice.pl na Facebooku i YouTube. Dziś macie okazję obejrzeć nagranie tego spotkania.

O książce Śniadanie z Arsenem:

On jest sprytnym złodziejem, którego urokowi trudno się oprzeć.

Ona wie, że jego powrót oznacza same kłopoty.

Lina to nieco roztrzepana, pełna ciepła dziewczyna, która każdego dnia próbuje okiełznać chaos wkradający się w jej życie. Niechętnie przyznaje, że wciąż nosi w sercu ślad namiętnej miłości, po której zostało jej więcej niż wyłącznie wspomnienia...

Chris to sprytny złodziej, dla którego od honoru ważniejsza jest tylko rodzina. Zadziorny chłopak zupełnie nie pasuje do sielskiego, spokojnego miasteczka. Skoro już się tu zjawił, musi mieć ważną misję do wypełnienia. Nie spodziewa się, że w zostawionej przed laty Gołdapi czeka na niego więcej niż jedno poważne wyzwanie.

Gdy po długiej nieobecności, nieprzewidywalny i zabójczo przystojny Włoch znów staje w drzwiach Liny, dziewczyna czuje, że czekają ją kłopoty. Co się stanie, kiedy jej największa tajemnica ujrzy światło dzienne? Czy ich ogniste charaktery da się pogodzić, a stracona miłość będzie miała szansę rozkwitnąć na nowo?

Powieść Śniadanie z Arsenem kupicie w popularnych księgarniach internetowych: 

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Śniadanie z Arsenem
Agnieszka Lingas-Łoniewska6
Okładka książki - Śniadanie z Arsenem

Gorący romans to dopiero początek tej porywającej historii! Przygotujcie się na chwilę śmiechu, dreszcz napięcia i wiele wzruszeń. Dilerka Emocji powraca...

dodaj do biblioteczki