Marta, odnosząca sukcesy prawniczka, wiedzie poukładane życie. Pracuje w renomowanej warszawskiej kancelarii, przerwy obiadowe spędza w zaprzyjaźnionej knajpce, a na wakacje jeździ co roku do Gdańska, do swojej...czytaj dalej
| Użytkownik | Kiedy został fanem |
|---|---|
| karolinamazur | 2022-04-23 15:21:32 |
| Recenzja_Oliwii | 2025-03-07 19:36:36 |
W szkole z roku na rok zmiany na gorsze, wszystko schodzi na psy, a nauczyciel musi się tłumaczyć przed całym światem, że chce dobrze wykonywać swoją robotę. Nie wspominając o wiadrach pomyj wylewanych w internecie.
Nie miała pewności, co chce studiować, za to pragnęła być ogniwem w łańcuchu ludzi, którzy robią, co mogą, żeby świat był przyjemniejszym miejscem do życia.
Więcej