Dlaczego warto?
REJESTRACJA
LOGOWANIE
KSIĄŻKI
Nowości
Zapowiedzi
Patronujemy
Autorzy
Cykle
Streszczenia
Wydawnictwa
FILMY
Nowości
Zapowiedzi
SERIALE
Wszystkie
Popularne
Seriale obyczajowe
Seriale tureckie
Telenowele
Seriale komediowe
Seriale kryminalne
Reality show
Programy rozrywkowe
NEWSY
Wszystkie
O tym się mówi
Filmy i seriale
Konkursy i nagrody literackie
Fragmenty książek
Promocje i wyprzedaże
Telewizja
Wydarzenia
RECENZJE
Wszystkie
Biografie, wspomnienia
Dla dzieci
Dla młodzieży
Dydaktyka
Fantasy, science fiction
Historyczne
Horror
Komiksy
Kryminał, sensacja, thriller
Kuchnia
Literatura faktu, reportaż
Literatura piękna
Medycyna i zdrowie
Obyczajowe
Pedagogika
Podróżnicze
Poezja
Popularnonaukowe
Poradniki
Przygodowe
Psychologia
Romans
Sport
Wiedza ezoteryczna
Young Adult
Zarządzanie i marketing
PUBLICYSTYKA
Wszystkie
Popularne
Wywiady
Recenzje filmów i seriali
Sylwetki twórców
Analiza
Esej
Felieton
Komentarz
Kurs pisania
Jak pisać wiersze?
Recenzje gier planszowych
Relacja
CYTATY
Wszystkie
O Życiu
O miłości
O kobietach
Złe
O ludziach
RANKING
SPOŁECZNOŚĆ
Wiersze
Opowiadania
Forum
Konkursy
Granice TV
Wymieniaj punkty na książki
Zdjęcia użytkowników
Wyzwania czytelnicze
Ranking użytkowników
BIBLIOTECZKA
granice.pl
Cytaty
Autor: Katarzyna Grochola
Katarzyna Grochola - cytaty
Od pierwszego zakochania do seksu jest kawał drogi.
Autor:
Katarzyna Grochola
0
Świata nie ma, kiedy ktoś cię upokarza.Świat zewnętrzny przestaje istnieć. Nie ma rodziców, nie ma prawników, nie ma terapeutów, nie ma przyjaciół.Jesteś tylko ty i on.Oprawca.Od niego zależy,czy się wyśpisz,czy nie, czy zatrzyma samochód na stacji benzynowej, jeśli chce ci się siusiu, czynie,i będziesz musiała cierpieć do samego domu, czy dzień będzie udany, czy nie.Czy przeżyjesz ten dzień, czy nie.
Autor:
Katarzyna Grochola
0
Jeśli zaczynają cię dręczyć pytania: skąd się wzięliśmy, jakie mamy cele w życiu, jak długo to wszystko potrwa, nie martw się! Tylko więźniowie znają dobrze cele, wiedzą, skąd się tam wzięli i znają termin wyroku
Autor:
Katarzyna Grochola
0
Nie opowiem nikomu o swojej miłości, o tym, że mogłabym spłonąć, gdyby umarł, że każde jego słowo zostaje we mnie i powoli wypiera pustkę, nie składam się z niczego, co nie jest nim, wspomnieniem o nim, marzeniem o nim, nie obchodzi mnie nikt.
Autor:
Katarzyna Grochola
0
Ktoś kiedyś mi powiedział, że jeśli pytasz, czy wyjść za mąż, to nie wychodź, bo to znaczy, że człowiek jeszcze nie dojrzał do samodzielnej decyzji, to nie dojrzał tym bardziej do wspólnego życia, do wzięcia odpowiedzialności również za drugiego człowieka.
Autor:
Katarzyna Grochola
0
Z wyrazami szacunku dla innych i z kurwą dla mnie.
Autor:
Katarzyna Grochola
0
Im gorzej, tym lepiej. Wszystko, co nas naprawdę formuje to cierpienie. Tylko trzeba zrobić z tym coś dobrego...
Autor:
Katarzyna Grochola
0
Nowoczesna szkoła sprzedaży mówi, że unikanie bólu jest silniejszą potrzebą niż chęć posiadania.
Autor:
Katarzyna Grochola
0
Właściwie, to dobre słowo. Taka przykrywka do wszystkiego, czego nie chcemy powiedzieć. Właściwie dobrze, to znaczy, nie, nie dobrze, ale prawie źle, ale po co ci o tym mówić. Właściwie zdrowa, to znaczy chora, może była chora, może jeszcze nie doszła do siebie, więc właściwie zdrowa, ale nie twoja sprawa. Właściwie myślałam, żeby do ciebie zadzwonić, to znaczy, nie, nie chciałam dzwonić, ale nie wiem, co powiedzieć, więc słowo właściwie i tak da ci do zrozumienia, że nie dzwoń ty również. Właściwie mam czas - i tylko głos s
Autor:
Katarzyna Grochola
0
Nie zrozumiesz nowoczesności, jak nie poznasz historii.
Autor:
Katarzyna Grochola
0
Jakby było możliwe uwolnienie się od prawdziwej miłości...Zawsze się ją zabiera ze sobą...zawsze...dokądkolwiek się udajesz, zawsze swoją miłość trzymasz przy sobie.
Autor:
Katarzyna Grochola
1
To się zdarza tylko w literaturze,że on nagle rozumie,że ona jest jego całym światem.
Autor:
Katarzyna Grochola
1
Przecież pani go kocha. Dopóki ktoś chce kochać, jest jeszcze szansa
Autor:
Katarzyna Grochola
0
A może właśnie to jest taki moment, żeby zamiast postanawiać,że kiedyś pomyślę, podjąć jakieś decyzje?
Autor:
Katarzyna Grochola
0
Przynajmniej raz w życiu kobiecie należy się szczęśliwe małżeństwo.
Autor:
Katarzyna Grochola
0
←
pierwsza
poprzednia
4
5
6
7
następna
ostatnia
→
Dodaj nowy cytat
Najpopularniejsze tagi
życie(195)
ludzie(146)
miłość(136)
smierc(131)
bóg(112)
praca(103)
kobieta(76)
dzieci(69)
kobiety(67)
prawda(63)
Reklamy