Wygraj książkę „Chłopiec z ulicy Wschodniej" na YouTube!

Start: 2019-02-20 Koniec: 2019-02-27
Wygraj książkę „Chłopiec z ulicy Wschodniej

Chłopiec z ulicy Wschodniej Anny Stryjewskiej to poruszająca książka obyczajowa, dotykająca tematu alkoholizmu i przemocy domowej.  Jeśli zainteresowała Was ta powieść, przeczytajcie naszą recenzję tej książki, koniecznie też weźcie udział w konkursie poświęconym powieści Anny Stryjewskiej.

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy pod naszym filmem w serwisie YouTube odpowiedzieć na pytanie zadane w filmie. Warto też dodać Chłopca z ulicy Wschodniej do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 4 marca 2019 do godziny 23:59 – trzeba więc się pospieszyć.

-> Obejrzyj nasz film i weź udział w konkursie!

Przeczytaliśmy Wasze zgłoszenia i najbardziej spodobała nam się propozycja Beaty Kosińskiej. Prosimy o przesłanie nam na pr@wwpol.com danych adresowych z dopiskiem „YouTube – Chłopiec z ulicy Wschodniej" i nazwą użytkownika na YouTube. Dzięki wszystkim za udział, jeśli macie ochotę, zasubskrybujcie nasz kanał, by na bieżąco otrzymywać informacje o nowych filmach i konkursach!

Książka
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Sekret Heleny
Lucinda Riley;
Sekret Heleny
Czas pomsty
Maciej Liziniewicz
Czas pomsty
Budząc lwy
Ayelet Gundar-Goshen
Budząc lwy
Dzisiaj umrzesz Ty
Sue Wallman
Dzisiaj umrzesz Ty
Czas pokuty
Grzegorz Kopiec
Czas pokuty
Wielka księga Klary
Marcin Wicha;
Wielka księga Klary
Wisznia ze słowiańskiej głuszy
Aleksandra Katarzyna Maludy
Wisznia ze słowiańskiej głuszy
Pokaż wszystkie recenzje