Wygraj książkę „Czternaście dni Honoraty"

Start: 2020-04-29 Koniec: 2020-05-06
Wygraj książkę „Czternaście dni Honoraty

Kryminalna przygoda nad Bałtykiem! Morza szum z ironią i groteską na horyzoncie… Wydawnictwo Lira zaprasza do lektury powieści Elżbiety Wojnarowskiej Czternaście dni Honoraty!

Honorata wyrusza w podróż. Chce uciec od dawno niewidzianego przyjaciela, który nagle pojawia się w jej życiu. Niestety, to ucieczka pozorna, gdyż mężczyzna wciąż jest obecny w jej myślach. Na domiar złego Honorata wplątuje się w historię rodem z Hitchcocka...

Dotychczas żyła w stagnacji, bo inaczej nie chciała i nie potrafiła, ale dwa tygodnie spędzone w Jastrzębiej Górze powodują niespodziewany zwrot w jej życiu.

Taka kryminalna przygoda nad Bałtykiem mogła przydarzyć się każdemu, ale w wykonaniu Honoraty, obdarzonej nadopiekuńczą córką i nadwagą, przeradza się w osobliwą, pełną humoru opowieść.

Ta historia pokazuje, że matki i córki tworzą najlepsze duety! A w małych miastach zdarzają się wielkie zbrodnie… Koniecznie po nią sięgnijcie. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, poświęconym Czternastu dniom Honoraty

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Czternaście dni Honoraty do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 6 maja 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Czternaście dni Honoraty kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Katarzyna Wojda, Bydgoszcz

Justyna Kordzińska, Toruń

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Czternaście dni Honoraty
Elżbieta Wojnarowska;
Wydawnictwo