Wygraj książkę „Czternaście dni Honoraty"

Start: 2020-04-29 Koniec: 2020-05-06
Wygraj książkę „Czternaście dni Honoraty

Kryminalna przygoda nad Bałtykiem! Morza szum z ironią i groteską na horyzoncie… Wydawnictwo Lira zaprasza do lektury powieści Elżbiety Wojnarowskiej Czternaście dni Honoraty!

Honorata wyrusza w podróż. Chce uciec od dawno niewidzianego przyjaciela, który nagle pojawia się w jej życiu. Niestety, to ucieczka pozorna, gdyż mężczyzna wciąż jest obecny w jej myślach. Na domiar złego Honorata wplątuje się w historię rodem z Hitchcocka...

Dotychczas żyła w stagnacji, bo inaczej nie chciała i nie potrafiła, ale dwa tygodnie spędzone w Jastrzębiej Górze powodują niespodziewany zwrot w jej życiu.

Taka kryminalna przygoda nad Bałtykiem mogła przydarzyć się każdemu, ale w wykonaniu Honoraty, obdarzonej nadopiekuńczą córką i nadwagą, przeradza się w osobliwą, pełną humoru opowieść.

Ta historia pokazuje, że matki i córki tworzą najlepsze duety! A w małych miastach zdarzają się wielkie zbrodnie… Koniecznie po nią sięgnijcie. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, poświęconym Czternastu dniom Honoraty

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Czternaście dni Honoraty do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 6 maja 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Czternaście dni Honoraty kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Katarzyna Wojda, Bydgoszcz

Justyna Kordzińska, Toruń

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Czternaście dni Honoraty
Elżbieta Wojnarowska
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Złoty dukat
Grażyna Bąkiewicz
Złoty dukat
Gruzińskie wino
Anna Pilip
Gruzińskie wino
Trzeci etap
Katarzyna Ryrych
Trzeci etap
Po prostu Mama
Renata Piątkowska
Po prostu Mama
Dzieci żółtej gwiazdy
Mario Escobar;
Dzieci żółtej gwiazdy
Polscy szpiedzy 2
Sławomir Koper
Polscy szpiedzy 2
Kieszonkowiec
Fuminori Nakamura
Kieszonkowiec
Obserwatorka
Alicja Sinicka
Obserwatorka
Pokaż wszystkie recenzje