Wygraj książkę „Estera. Kobieta, która zmieniła bieg historii"

Start: 2021-01-18 Koniec: 2021-01-25
Wygraj książkę „Estera. Kobieta, która zmieniła bieg historii

Biblijna historia o pięknej królowej Esterze zazwyczaj kojarzy się z jej odważnym, brawurowym czynem, który uratował od rzezi naród Izraela… Książka Estera. Kobieta, która zmieniła bieg historii sięga jednak znacznie głębiej…

Estera jest piękną, świadomą swego uroku kobietą. Kiedy dowiaduje się, że jej narodowi grozi zagłada, decyduje się na śmiały krok. Ubiera się w wytworne, podkreślające jej kobiecość szaty, naciera ciało pachnidłami, każe niewolnicom ułożyć swoje włosy, przyozdabia się klejnotami i wyrusza na spotkanie z Aswerusem, choć żadna królewska nałożnica nie ma prawa tego robić, za to karze się śmiercią…

Kim była urzekająca Estera? Patriotką, która ryzykowała życie, by ocalić swój naród… Czy pełną pasji, zdolną do żarliwej miłości kobietą, której odwaga i siła uczucia zmieniły bieg historii?

Do lektury książki Estera. Kobieta, która zmieniła bieg historii zaprasza Wydawnictwo Jedność. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie publikacji. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać publikację Estera. Kobieta, która zmieniła bieg historii do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 25 stycznia 2021 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Estera. Kobieta, która zmieniła bieg historii kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

 

Laureatami konkursu zostali:

Urszula Szecówka, Myszków

Kamila Kaliamurthy, Poznań

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Wydawnictwo