Wygraj książkę „Gdy nikt nie patrzy"

Start: 2021-04-20 Koniec: 2021-04-26
Wygraj książkę „Gdy nikt nie patrzy

Sprawę prowadzi aspirantka Sonia Czech, wnikliwa i ambitna policjantka, której życie toczy się głównie wokół pracy. Sytuacja komplikuje się, gdy odnajdywane są kolejne worki z poćwiartowanymi ciałami. Tymczasem, za sprawą byłego podkomisarza, Roberta Lwa, powraca temat Bruna Kality, podejrzewanego rok wcześniej o seryjne morderstwa.

Czy kości znalezione wówczas w skrzynkach w bieszczadzkim domu Kality oraz odkryte w podwarszawskich lasach worki ze szczątkami są ze sobą powiązane? Czy rok wcześniej dopuszczono się rażących zaniedbań w tej sprawie? W prokuraturze robi się gorąco…

Do lektury zaprasza najnowszej powieści Gdy nikt nie patrzy zaprasza Wydawnictwo Prozami. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie książce. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Gdy nikt nie patrzy do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 26 kwietnia 2021 – trzeba więc się pospieszyć.

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę gdy nikt nie patrzy kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Magdalena Olszewska, Płoskinia

Grzegorz Machula, Gierzwałd

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Wydawnictwo