Wygraj książkę „Honor Code. Wbrew jej woli"

Start: 2020-09-29 Koniec: 2020-10-06
Wygraj książkę „Honor Code. Wbrew jej woli

Kodeks honorowy.

Wbrew jej woli.

Pamiętaj, tajemnice szkolnej społeczności to świętość…

Świetnie poprowadzona narracja, powieść poruszająca mocny temat gwałtu z naprawdę zaskakującym zaskoczeniem.

Sam wie, jaką jest szczęściarą, gdy dostaje się do Elitarnej Edwards Akademii. Dziewczyna marzy o tym, by w przyszłości dostać się na Harvard i jest gotowa zrobić wszystko, aby dopasować się do elitarnego towarzystwa z nowej szkoły i odnieść tam sukces. Jest gotowa na poświęcenia i upokorzenia, aby tylko utrzymać się w szkole. W końcu dowiaduje się, że cena za to jest bardzo, bardzo wysoka. Czy warto mimo to ją zapłacić? Czy i jak można się przeciwstawić zmowie milczenia i sekretom szkolnej społeczności, kiedy zostaje już tylko walka o honor i godność.

Do lektury powieści Honor Code. Wbrew jej woli zaprasza Wydawnictwo Zielona Sowa. Koniecznie też weźcie udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie książce. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Honor Code. Wbrew jej woli do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 6 października 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Honor Code. Wbrew jej woli kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Aleksandra Kowalska, Nowy Dwór Gdański

Agata Skupińska, Wrocław

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Wydawnictwo