Wygraj książkę „Konie. Mój pierwszy podręcznik"

Start: 2021-02-08 Koniec: 2021-02-14
Wygraj książkę „Konie. Mój pierwszy podręcznik

W tej kolorowej książce – pełnej wiadomości i fotografii – znajdziemy wszystko, czego trzeba początkującym miłośnikom koni i jazdy konnej. Niezbędne informacje o tych wspaniałych zwierzętach, ich charakterze, potrzebach, zwyczajach i pielęgnacji, przeplatane są zaskakującymi ciekawostkami.

Wyjątkowo miłą niespodzianką w książce jest miejsce, gdzie można umieścić własne zapiski czy wkleić fotografie ulubionych koni – to sprawi, że ten pierwszy podręcznik będzie bardzo osobistym zbiorem wiedzy, doświadczeń i wspomnień.

Książka zainteresuje dzieci w wieku od 7 lat, ale posłuży także starszym miłośnikom koni, którzy chcą zagłębić się w ich tajemniczy, fascynujący świat. To znakomity prezent na początek jeździeckiej drogi!

Do lektury książki Konie. Mój pierwszy podręcznik zaprasza Wydawnictwo Jedność. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie książce. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Konie. Mój pierwszy podręcznik do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 14 lutego 2021 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Konie. Mój pierwszy podręcznik kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Marzena Żyrek, Piekary Śląskie

Adrianna Frąckowiak, Wschowa

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka