Wygraj książkę „Latarnia złego losu"

Start: 2020-09-30 Koniec: 2020-10-07
Wygraj książkę „Latarnia złego losu

Seth odkrył zdumiewający świat magii, gdy rozwiązywał tajemnicę Hotelu Ostatniej Szansy.

Setha pochłonęła nowa sprawa MagiPolu, związana z duchami w Latarni Snakesmouth. Kiedy zostaje zamordowana ekscentryczna właścicielka latarni Mina Mintencress, chłopak zdaje sobie sprawę, że niebezpieczeństwo czai się za każdym rogiem. Razem ze swoją kotką Czarnocką Seth musi przetestować nowo odkrytą magię. Czy zdołają zdemaskować złowrogiego czarnoksiężnika, zanim będzie za późno?

W powieści Latarnia złego losu znajdziecie połączenie kryminałów Agathy Christie z magią Harry’ego Pottera. Do lektury zaprasza Wydawnictwo Zielona Sowa. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie książce. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Latarnię złego losu do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 7 października 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Latarnia złego losu kupicie w popularnych księgarniach internetowych: 

Laureatami konkursu zostali:

Aleksandra Hołda, Miechów

Barbara Czupryna, Dąbrowa Tarnowska

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Latarnia złego losu
Nicki Thornton
Wydawnictwo