Wygraj książkę „Liliana Pędziwiatr. Nie rozmawia się ze słoniem"

Start: 2019-05-29 Koniec: 2019-06-05
Wygraj książkę „Liliana Pędziwiatr. Nie rozmawia się ze słoniem

Liliana Pędziwiatr ma 11 lat i potrafi rozmawiać ze zwierzętami. Na początku dziewczynka ma przez to same kłopoty, z czasem jednak Liliana uczy się wykorzystywać swój talent. Opowieści o przygodach Liliany ukazują świat przyrody, łącząc wyobraźnię z rzeczywistością. Problemy poruszane w tych książkach są bliskie młodym ludziom – Tanya Stewner opowiada o relacjach z rówieśnikami, o wartościach, które są ważne w życiu, o radzeniu sobie z innością i odnajdywaniu się w niełatwych sytuacjach. Wkrótce w wybranych kinach będzie można obejrzeć film na podstawie powieści. Warto więc już teraz przeczytać książkę Liliana Pędziwiatr. Nie rozmawia się ze słoniem. Warto też wziąć udział w konkursie, który jej właśnie jest poświęcony. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Lilianę Pędziwiatr. Nie rozmawia się ze słoniem do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 5 czerwca 2019 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!

 Jeśli chcecie przeczytać książkę Liliana Pędziwiatr. Nie rozmawia się ze słoniem, możecie ją kupić w popularnych księgarniach internetowych: 

Laureatami konkursu zostali:

Lidia Ulanowska, Dynów

Marzena Potwora, Ocieka

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Pasażer na gapę
Adrian Bednarek
Pasażer na gapę
Plan Huberta
Kluss Ewelina, Prokopek-Pyśk Marta
Plan Huberta
Trefny Tatuś
David Walliams;
Trefny Tatuś
Nigdzie indziej
Tommy Orange
Nigdzie indziej
Dom lalek
Edyta Świętek
Dom lalek
Pokaż wszystkie recenzje