Wygraj książkę „Łkające ryby i inne opowiadania"

Start: 2019-06-10 Koniec: 2019-06-17
Wygraj książkę „Łkające ryby i inne opowiadania

Łkające ryby i inne opowiadania Chi Zijian to zbiór barwnych opowiadań powstałych w różnych porach roku. Pełne przenikliwości opisy przyrody i zmian w niej zachodzących są stałym elementem opowiadań pisarki. Kipią one od barw, dźwięków i zapachów, a zestrojona z przedstawioną historią przyroda współtworzy niezwykły nastrój opowieści. Dzięki takim technikom obrazowania opowiadania zyskują niezwykłą nastrojowość. Historie Chi Zijian w tym ziorze opisują piękny, wzruszający świat, całkiem odmienny od naszego, który warto przybliżyć polskiemu czytelnikowi, uświadamiając mu, jak ogromnym i różnorodnym krajem są Chiny – i jak bardzo zróżnicowani są ich mieszkańcy. Do lektury zaprasza Wydawnictwo Kwiaty Orientu, warto też wziąć udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie książce. 


Łkające ryby i inne opowiadania biorą udział w plebiscycie „Najlepsza książka na lato". Na książkę Chi Zijian można głosować na www.ksiazkanalato.pl Na wszystkich, którzy to uczynią, na tych, którzy nadeślą uzasadnienie dokonanego wyboru lub zachęcą do głosowania znajomych, czekają zestawy liczące nawet 20 nowości wydawniczych!
. 


 Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Łkające ryby i inne opowiadania do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 17 czerwca 2019 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!

Jeśli zainteresowały Was Łkające ryby i inne opowiadania, książkę Chi Zijian możecie już kupić w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Gabriela Berbesz-Kupiec, Lubliniec

Sebastian Tyrała, Gostyń

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Bezmiar
Grzegorz Kapla
Bezmiar
Asiunia
Joanna Papuzińska
Asiunia
Bachor
Katarzyna Ryrych;
Bachor
Sekret antykwariusza
Paweł Jaszczuk;
Sekret antykwariusza
Łapy i ogony
Magdalena Podbylska
Łapy i ogony
Pokuta
Anna Kańtoch
Pokuta
To nie koniec świata
Ewa Maja Maćkowiak;
To nie koniec świata
Śmierć przy myciu zębów
Mai Thi Nguyen Kim
Śmierć przy myciu zębów
Mała Jerzego
Katarzyna Ryrych
Mała Jerzego
Pokaż wszystkie recenzje