Wygraj książkę „Love line II"

Start: 2018-12-04 Koniec: 2018-12-11
Wygraj książkę „Love line II

Love line II to najnowsza książka Niny Reichter, która stanowi prawdziwy must have dla fanów powieści obyczajowej. Tytuł swoją premierę miał w październiku bieżącego roku i ukazał się nakładem Wydawnictwa Noave Res.

Love line II to kolejna opowieścć o losach Bethany McCallum, której życie stanowi prawdziwą farsę. Beth chciałaby, by wszystko było jak dawniej, jednak ślub jej ukochanego mężczyzny z inną kobietą stale wyprowadza ją z równowagi. Jednak to nie wszystko — jej były mąż nagle zapragnął powrotu, a nowa praca w redakcji popularnej gazety zaczyna się... od szantaży, którym zmusza Bethany i biorącego ślub Matta do ponownej współpracy. Jednak czy wspólna praca nad projektem będzie w tej sytuacji możliwa? Co jeszcze wydarzy się w życiu Bethany?

Ta książka bierze udział w plebiscycie „Najlepsza książka na Gwiazdkę". Można na nią głosować na ksiazkanagwiazdke.pl. Wśród wszystkich, którzy to uczynią, wśród tych, którzy nadeślą nam uzasadnienie dokonanego wyboru lub zachęcą do głosowania znajomych rozdysponowane zostaną zestawy liczące nawet 15 nowości wydawniczych.

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Love line II do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 11 grudnia 2018 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku!

 

Laureatami konkursu zostali:

Ilona Wysocka, Poznań

Irena Kaźmierczak, Nasielsk

Daria Orszulik, Sade Budy

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Love line II
Nina Reichter
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Czego uszy nie widzą
Tyszka Agnieszka
Czego uszy nie widzą
Śmierć na śniegu
Konrad Staszewski
Śmierć na śniegu
Uciec jak najbliżej
Barbara Ciwoniuk
Uciec jak najbliżej
Pokaż wszystkie recenzje