Wygraj książkę „Love line II"

Start: 2018-12-04 Koniec: 2018-12-11
Wygraj książkę „Love line II

Love line II to najnowsza książka Niny Reichter, która stanowi prawdziwy must have dla fanów powieści obyczajowej. Tytuł swoją premierę miał w październiku bieżącego roku i ukazał się nakładem Wydawnictwa Noave Res.

Love line II to kolejna opowieścć o losach Bethany McCallum, której życie stanowi prawdziwą farsę. Beth chciałaby, by wszystko było jak dawniej, jednak ślub jej ukochanego mężczyzny z inną kobietą stale wyprowadza ją z równowagi. Jednak to nie wszystko — jej były mąż nagle zapragnął powrotu, a nowa praca w redakcji popularnej gazety zaczyna się... od szantaży, którym zmusza Bethany i biorącego ślub Matta do ponownej współpracy. Jednak czy wspólna praca nad projektem będzie w tej sytuacji możliwa? Co jeszcze wydarzy się w życiu Bethany?

Ta książka bierze udział w plebiscycie „Najlepsza książka na Gwiazdkę". Można na nią głosować na ksiazkanagwiazdke.pl. Wśród wszystkich, którzy to uczynią, wśród tych, którzy nadeślą nam uzasadnienie dokonanego wyboru lub zachęcą do głosowania znajomych rozdysponowane zostaną zestawy liczące nawet 15 nowości wydawniczych.

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Love line II do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 11 grudnia 2018 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku!

 

Laureatami konkursu zostali:

Ilona Wysocka, Poznań

Irena Kaźmierczak, Nasielsk

Daria Orszulik, Sade Budy

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Love line II
Nina Reichter
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Kult
Łukasz Orbitowski;
Kult
Save you
Mona Kasten
Save you
Siostry, psy i wariaci
Maite Carranza, Julia Prats
Siostry, psy i wariaci
Sedno życia
Katarzyna Kielecka
Sedno życia
Shadow Raptors. Kurs na kolizję
Sławomir Nieściur;
Shadow Raptors. Kurs na kolizję
Magia Serbithów
Małgorzata Lisińska
Magia Serbithów
Pokaż wszystkie recenzje