Wygraj książkę „Miłość na cudze konto"

Start: 2025-05-23 Koniec: 2025-05-30
Wygraj książkę „Miłość na cudze konto

Czy Antosia zakłada konto w aplikacji randkowej, podaje się za swoją mamę i w jej imieniu prowadzi konwersację z Henrykiem65? Możliwe… Na szczęście mężczyzna nie okaże się ani mordercą, ani zboczeńcem, ani nawet oszustem, a Tosi wszystko ujdzie na sucho i na dodatek – dzięki nowemu znajomemu swojej mamy – pozna Miłosza, z którym ze spotkania na spotkanie zacznie ją coraz więcej łączyć. I kiedy już będzie jej się wydawało, że trafiła na odpowiedniego dla siebie faceta, na horyzoncie pojawi się Marcel – były narzeczony. Nietrudno przewidzieć, że to skomplikuje sytuację.

Do lektury książki Miłość na cudze konto zaprasza Wydawnictwo Lucky. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który jej właśnie jest poświęcony.

Udział w konkursie

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać powieść Miłość na cudze konto do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 2025-05-30 – trzeba więc się pospieszyć.

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Ewelina Szczepanik, Łódź

Izabela Bielak, Nowy Sącz

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Miłość na cudze konto
Magdalena Załęcka ;
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy