Wygraj książkę „Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę"

Start: 2020-05-26 Koniec: 2020-06-02
Wygraj książkę „Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę

Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę to suplement, jaki do najpopularniejszego polskiego cyklu powieściowego napisała Małgorzata Musierowicz we współpracy z córką, Emilią Kiereś. Poznajemy w niej wiele anegdot z życia pisarki, ale też kulisy powstawania kolejnych tomów Jeżycjady. Ta książka to nie tylko pozycja obowiązkowa dla fanów Małgorzaty Musierowicz, ale też szalenie ciekawy dokument dotyczący życia literackiego w Polsce w ostatnich kilkudziesięciu latach – podkreślamy w recenzji książki Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę. Zapraszamy do lektury publikacji Małgorzaty Musierowicz i Emilii Kiereś. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który jej właśnie jest poświęcony. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 2 czerwca 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

   

Laureatami konkursu zostali:

Monika Bartlewska, Zielona Góra

Marzena Bliźnik, Oświęcim

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Małgorzata Musierowicz, Emilia Kiereś
Wydawnictwo