Wygraj książkę „Najgorsze dzieci świata 2"

Start: 2020-06-18 Koniec: 2020-06-25
Wygraj książkę „Najgorsze dzieci świata 2

Jeśli Wasze dzieci nie przepadają za czytaniem, musicie sprezentować im Najgorsze dzieci świata 2. Jeśli już je lubią, po lekturze nowej książki Davida Walliamsa pokochają czytanie jeszcze bardziej. 

Najgorsze dzieci świata to prawdziwa galeria gagatków, huncwotów, gałganów, ancymonów (więcej – w słowniku wyrazów bliskoznacznych). To opowiadania o dzieciach, z którymi nigdy nie chcielibyście się zetknąć. O największych nicponiach, jakie kiedykolwiek żyły. Przezabawna i lekka, pozbawiona „dydaktycznego smrodku", choć dotykająca ważnych tematów, przepięknie zilustrowana przez Tony'ego Rossa książka to pozycja obowiązkowa w każdej dziecięcej biblioteczce. Więcej przeczytacie w recenzji książki Najgorsze dzieci świata 2, tymczasem zaś zapraszamy Was do udziału w konkursie poświęconym tej własnie książce. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Najgorsze dzieci świata 2 do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 25 czerwca 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Najgorsze dzieci świata 2 kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatkami konkursu zostały:

Renata Duda z Sopotu

Aleksandra Bobkiewicz ze Starachowic

Serdecznie gratulujemy, nagrody prześlemy pocztą. 

Książka
Recenzje miesiąca
W głębi lasu
Harlan Coben
W głębi lasu
Najgorsze dzieci świata 2
David Walliams;
Najgorsze dzieci świata 2
Oddaj to morzu
Joanna Sykat
Oddaj to morzu
Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix
Gdy byłem kimś innym
Maryla i Debora
Magdalena Mosiężna
Maryla i Debora
Łowca
Agnieszka Pruska;
Łowca
Spalona
Laura Bates
Spalona
Niech prawda śpi
Alicja Masłowska-Burnos;
Niech prawda śpi
Pokaż wszystkie recenzje