reklama

Wygraj książkę „Niezabliźniona nić"

Start: 2020-06-26 Koniec: 2020-07-03
Wygraj książkę „Niezabliźniona nić

Victor Moss trafia niespodziewanie na zamek w Baranowie Sandomierskim i nawiązuje współpracę z polską grupą przygotowującą ekspedycję wojskową. W ośrodku otrzymuje również odpowiedzi na kilka nurtujących go pytań. Teksty ze starego notesu i pozyskane na zamku wiadomości pozwalają mu uwierzyć w możliwość rozszyfrowania pewnej tajemnicy historycznej.

Z czasem przekonuje się też, że szczątkowe informacje ze starożytnej przeszłości Sumerów mogą być kluczem do rozwiązania światowej zagadki. To jednak stwarza zagrożenie wielkim tego świata. Zaczyna się niebezpieczna gra z tajnymi służbami. Na drodze do prawdy Moss spotyka osoby, które mogą mu tyle samo pomóc, co zaszkodzić.

Niezabliźniona nić to thriller konspiracyjny, pełen intryg i dynamicznych scen trzymających w napięciu. Gotowy na wszystko bohater musi stawić czoła nie tylko ludziom, ale też tajemnicy stojącej ponad jego życiem.

Do lektury książki Mariana Noconia zaprasza Wydawnictwo Szara Godzina. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie powieści. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Niezabliźnioną nić do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 3 lipca 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Niezabliźniona nić kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Monika Korzeniowska, Wysoka

Klaudia Kopeć, Twardogóra

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Niezabliźniona nić
Marian A.Nocoń
Wydawnictwo