Wygraj książkę „Noc, kiedy umarła"

Start: 2019-09-25 Koniec: 2019-10-02
Wygraj książkę „Noc, kiedy umarła

To był najszczęśliwszy dzień w jej życiu. Co więc sprawiło, że skoczyła?

Tej nocy stała na klifie i patrzyła w dół, na fale, tak jak dziesiątki razy wcześniej. Ale tym razem było inaczej – miała na sobie suknię ślubną, na rozwianych blond włosach welon i… tym razem skoczyła.

Świadkowie stali na tyle blisko, że wszystko widzieli, nie zdążyli jednak jej zatrzymać. Policja prowadziła poszukiwania – bez skutku. Evie Bradley przepadła, a jej ciało zmyły fale morza.

I tylko jedna osoba wie, dlaczego. Jej najlepsza przyjaciółka, Rebecca. Miesiąc po tej tragedii zdruzgotana Rebecca dostaje wiadomość: Mogłaś mnie uratować. Ale umarli nie mówią ani nie piszą… Kto więc wciąga Rebeccę i męża Evie, Richarda, w chorą grę oskarżeń i iluzji? I, na litość boską, dlaczego?

– Myślę, że każdy z nas nosi w sobie ciemniejszą stronę, która w ten czy inny sposób wychodzi na światło dzienne. My, autorzy kryminałów, robimy to w swoich książkach, dlatego możemy być sympatycznymi ludźmi w prawdziwym życiu

-> przeczytajcie zamieszczony w naszym serwisie wywiad z Jenny Blackhurst

Do lektury powieści Jenny Blackhurst Noc, kiedy umarła, zaprasza Wydawnictwo Albatros. W naszym serwisie znajdziecie premierowe fragmenty książki oraz recenzję powieści Noc, kiedy umarła. Warto też wziąć udział w konkursie, który jej właśnie jest poświęcony.

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Noc, kiedy umarła do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 2 października 2019 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!

 Książkę Noc, kiedy umarła kupicie w popularnych księgarniach internetowych: 

 

Laureatami konkursu zostali:

Paulina Rzymańska, Warszawa

Małgorzata Głąb, Zawiercie

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Noc, kiedy umarła
Jenny Blackhurst
Wydawnictwo