Wygraj książkę „Nowa rzeczywistość"

Start: 2022-05-26 Koniec: 2022-06-02
Wygraj książkę „Nowa rzeczywistość

Przerażająca wizja popandemicznej rzeczywistości, w której nikt nie może być pewny, co przyniesie jutro.

Cztery przyjaciółki z małego miasteczka Nowogłos dorastały razem, odliczając czas do osiągnięcia upragnionej dorosłości i wolności. Ta jednak nie nadeszła. W dniu, w którym zaczynamy śledzić ich losy, żyją już w nowej rzeczywistości – restrykcje i obostrzenia, konieczność planowania codziennych spraw z wyprzedzeniem – począwszy od wyjść do restauracji czy galerii handlowej, po trasy spacerów czy joggingu, to dla nich codzienność. W popandemicznym świecie spontaniczne wyjazdy czy spotkania w większym gronie są niemal nierealne. Wanda, Matylda, Zuza i Hanna żyją w zastraszonym, nieustannie inwigilowanym społeczeństwie. Doskonale zdają sobie sprawę, że na co dzień ulegają manipulacji władzy. Aby stworzyć sobie namiastkę niezależności, zaczynają działać w podziemnym ruchu oporu. Kim są wykluczeni, którym chcą pomóc? Czy to naprawdę niebezpieczni obłąkani? A może wykluczonym jest każdy, kto nie potrafi odnaleźć się w otaczającym świecie, niezależnie od daty, otoczenia i ustroju politycznego?

Do lektury książki Magdy Puzio Nowa rzeczywistość zaprasza Wydawnictwo Novae Res. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie powieści.

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Nową rzeczywistość do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 2 czerwca 2022 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Nowa rzeczywistość kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Wioleta Durzyńska, Gdynia

Agata Gąciarska, Kępno

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Wydawnictwo
Reklamy