Wygraj książkę „Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów"

Start: 2019-10-03 Koniec: 2019-10-10
Wygraj książkę „Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów

Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów to barwna opowieść o nauczycielu muzyki, panu Taro, który szukając sposobu, by nauczyć gry na skrzypcach swego niezbyt pojętnego ucznia, wyruszył na wyprawę śladami mistrzów muzyki. Sądził, że w ich życiu odnajdzie inspirację do właściwej metody nauczania, która pozwoli rozbudzić talent muzyczny ucznia. Pan Taro wierzył bowiem, iż każda istota obdarzona jest talentem, a rolą nauczyciela jest ów talent rozbudzić. Wyprawa okazała się nieprzewidywalna i pełna niespodzianek. Zaprowadziła pana Taro do Krainy Śpiących Talentów strzeżonej przez Ospalca – potwora, który uwierzył, że sam nie posiada żadnego talentu. Ale czy słusznie?

Książka Jolanty i Małgorzaty Berezowskich to świetna propozycja dla dzieci 6-12 lat oraz niektórych dorosłych. Do lektury zaprasza Wydawnictwo Bis, warto też wziąć udział w konkursie, poświęconym tej właśnie publikacji. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Pana Taro w Krainie Śpiących Talentów do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 10 października 2019 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!

Książkę Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Aleksandra Kozikowska, Marciszów

Agnieszka Kosowska, Łódź

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów
Jolanta Berezowska, Małgorzata Berezowska
Wydawnictwo