Wygraj książkę "Pani Henryka i morderstwo w autokarze"

Start: 2019-02-22 Koniec: 2019-03-03
Wygraj książkę

Jeśli jesteście fanami komedii kryminalnych, to koniecznie musicie wziąć udział w konkursie organizowanym we współpracy z Wydawnictwem Lira. Tym razem do wygrania jest najnowsza książka Katarzyny Gurnard – Pani Henryka i morderstwo w autokarze. Zachęcamy także do przeczytania premierowego fragmentu książki.

Pani Henryka, korzystając z uroków życia na emeryturze, wybiera się w podróż autokarem do stolicy mody i pysznych bagietek z żabimi udkami – prosto do Paryża. Wraz z ósemką innych frankofilów, korzysta z oferty biura podróży „Niezapomniane wrażenia”, choć nie spodziewa się, jakie naprawdę wrażenia zapewnią jej te wojaże.

Autokar nie zdąży bowiem przekroczyć nawet polskiej granicy, gdy okazuje się, że z ośmiu turystów została jedynie siódemka żywych… Henryka Orłowska musi kolejny raz wcielić się w domorosłego detektywa i rozwiązać zagadkę zabójstwa polskiego turysty. I musi zrobić to szybko, bo przecież morderca jest w jej najbliższym otoczeniu!

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Pani Henryka i morderstwo w autokarze do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 3 marca 2019 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!

Laureatami konkursu zostali:

Anna Boreczko, Białystok

Agnieszka Banuch, Gryfino

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Recenzje miesiąca
Kult
Łukasz Orbitowski;
Kult
Save you
Mona Kasten
Save you
Siostry, psy i wariaci
Maite Carranza, Julia Prats
Siostry, psy i wariaci
Sedno życia
Katarzyna Kielecka
Sedno życia
Shadow Raptors. Kurs na kolizję
Sławomir Nieściur;
Shadow Raptors. Kurs na kolizję
Magia Serbithów
Małgorzata Lisińska
Magia Serbithów
Pokaż wszystkie recenzje