Wygraj książkę „Potwór z Arktyki"

Start: 2020-12-04 Koniec: 2020-12-11
Wygraj książkę „Potwór z Arktyki

Osobliwy stwór znaleziony w Arktyce!

Jest rok 1899. Do Londynu przybywa tajemniczy zwierz uwięziony w bryle lodu. Muzeum Historii Naturalnej szykuje się na przyjęcie tego niezwykłego eksponatu.

Elcia, sierota żyjąca na ulicach miasta, jest tak samo zainteresowana mamutem włochatym jak angielscy naukowcy. Ta ciekawość zawiedzie ją przez morza i oceny aż na biegun północny.

[obrazek]

Pożegluj razem z Elcią i załogą legendarnego okrętu HMS Victory ku przygodzie wielkiej jak mamut! Do lektury Potwora z Arktyki – nowej książki Davida Walliamsa – zaprasza Dom Wydawniczy Mała Kurka. Koniecznie weźcie udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie powieści. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, nalezy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Potwora z Arktyki do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 11 grudnia 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Potwór z Arktyki kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Adam Kordziński, Toruń

Dagmara Dąbrowska, Jaworzno

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Potwór z Arktyki
David Walliams