Wygraj książkę „Powrót do Gruzji"

Start: 2021-02-01 Koniec: 2021-02-08
Wygraj książkę „Powrót do Gruzji

Ana, Polka kierowana miłością do przystojnego gruzińskiego lekarza Giorgiego, po wielu perypetiach wraz z córkami przenosi się na stałe do Gruzji. Tu układa sobie życie jako szczęśliwa żona ukochanego Gio.

Okazuje się jednak, że w nowej ojczyźnie musi pokonywać kolejne przeciwności, które zsyła jej los. Czy wyzwania związane z prowadzeniem biznesu, bunt starszej córki Niny i tęsknota za utraconą przyjaźnią Timara to jedyne problemy, które Ana będzie musiała rozwiązać?

Niespodziewany wyjazd Giorgiego na granicę z Osetią Południową staje się osią historii, w której Ana, wspólnie z tajemniczym Vano, mierzy się z okrucieństwem Osetyjczyków, do ostatnich kart powieści walcząc o szczęśliwy powrót męża do domu.

Dla Any, znanej już Czytelniczkom bohaterki powieści Gruzińskie wino, powrót do Gruzji okazuje się także odnalezieniem siebie. Nowa ojczyzna, stare przyjaźnie, trudne wybory…

Co przyniesie kaukaski wiatr? Czy zburzy szczęście Any?

Do lektury powieści Anny Pilip Powrót do Gruzji zaprasza Wydawnictwo Lira. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie książce. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać powieści Anny Pilip do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książki, które chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 8 lutego 2021 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Powrót do Gruzji kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Agnieszka Sawińska, Przemyśl

Iwona Moroz, Lądek-Zdrój

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Powrót do Gruzji
Anna Pilip
Wydawnictwo