Wygraj książkę „Save me”

Start: 2019-02-19 Koniec: 2019-03-03
Wygraj książkę „Save me”

Tym razem do wygrania najnowsza książka Mony Kasten Save me. Ta młodzieżowa powieść będzie idealną propozycją dla fanów powieści młodzieżowych takich jak After. Płomień pod moją skórą Anny Todd.

Książka Mony Kasten to niecodzienna opowieść o dwudziestojednowiecznym kopciuszku. Przedstawia historię Ruby Bell, młodej dziewczyny, która dzięki stypendium naukowym pojawia się w elitarnej szkole dla bogatych dzieciaków z dobrych domów.

W nowym miejscu stara się nie zwracać na siebie uwagi. A zwłaszcza nie rzucać w oczy przywódcy szkolnej elity – Jamesowi Beaufortowi. Arogancki, ale jednocześnie piekielnie przystojny młody mężczyzna stanowi prawdziwe przeciwieństwo Ruby, dobrej uczennicy.

I chociaż Ruby zależy jedynie na tym, by zacząć naukę w Oksfordzie, to pewnego dnia dowiaduje się o skrywanych sekretach rodziny Jamesa. Z tego powodu James musi zrobić wszystko, by przekonać do siebie Ruby. I choć Ruby nigdy nie chciała należeć do jego świata, ani James, ani jej uczucia nie zostawiają jej żadnego wyboru.

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Save me do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 3 marca 2019 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!

Laureatami konkursu zostali:

Sabina Magierska, Kraków

Diana Nowak, Poznań

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Sekret Heleny
Lucinda Riley;
Sekret Heleny
Czas pomsty
Maciej Liziniewicz
Czas pomsty
Budząc lwy
Ayelet Gundar-Goshen
Budząc lwy
Dzisiaj umrzesz Ty
Sue Wallman
Dzisiaj umrzesz Ty
Czas pokuty
Grzegorz Kopiec
Czas pokuty
Wielka księga Klary
Marcin Wicha;
Wielka księga Klary
Wisznia ze słowiańskiej głuszy
Aleksandra Katarzyna Maludy
Wisznia ze słowiańskiej głuszy
Pokaż wszystkie recenzje