Wygraj książkę "Sedno życia"

Start: 2019-04-15 Koniec: 2019-04-22
Wygraj książkę

Tym razem w naszym konkursie wygrać możecie debiutancką powieść Katarzyny Kieleckiej - Sedno życia. Najnowsza pozycja wydawnictwa Szara Godzina to historia Edyty:

Życie trzydziestolatki nie wygląda jak w kolorowych magazynach. Kobieta ma mnóstwo kompleksów i jest mocno wycofana. Kiedy otrzymuje propozycję pracy od własnego brata, nie jest do niej przekonana. Kiedy ją przyjmuje, nie wie, że zburzy to jej cenny spokój. Szokująca diagnoza lekarska oraz spotkanie z przyjaciółką sprzed lat sprawiają, że Edyta postanawia całkowicie zmienić swoje życie. Pytanie tylko, czy jej się to uda?

Powieść Katarzyny Kieleckiej to niezwykła historia o akceptacji, własnej, wewnętrznej przemianie i… uczeniu się, jak kochać.

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Sedno życia do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 22 kwietnia 2019 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!

Jeśli nie chcecie czekać na wyniki naszego konkursu, książkę Katarzyny Kieleckiej kupicie już w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Paulina Ochęduszko, Przemyśl

Justyna Szuła, Jankowice

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Sedno życia
Katarzyna Kielecka
Wydawnictwo