Wygraj książkę „Sekret bodyguarda"

Start: 2020-09-23 Koniec: 2020-09-30
Wygraj książkę „Sekret bodyguarda

Sekret bodyguarda to romans erotyczny w świecie wielkich pieniędzy, niebezpiecznych tajemnic i pięknych ludzi.

Młoda, atrakcyjna, niezależna. Wydawałoby się, że Mikaela Brown ma wszystko: zawód, który jest również jej pasją, dobrze prosperującą firmę i pieniądze umożliwiające spełnianie wszelkich marzeń. Ale jej serce pragnie miłości, a ciało domaga się erotycznej rozkoszy. I wtedy pojawia się on, Theo. Seksowny, nieokiełznany i niepokorny kochanek budzi w Mikaeli dzikie pożądanie. Namiętny romans zakłócają jednak niepokojące wydarzenia.

Czy Mikaela ocali firmę, majątek i… życie? Kim naprawdę jest Theo – aniołem stróżem, a może demonem z najgorszych koszmarów?

Wielkie pieniądze, romantyczna miłość i pikantny seks, a także nuta sensacji – to wszystko znajdziesz w debiutanckiej powieści Marty Maciejewskiej Sekret bodyguarda. Odkryj nieznany świat namiętności kobiety i mężczyzny, których połączyła tajemnica. Nie czytaj przed nocą. Pożądanie nie da ci zasnąć.

Do lektury zaprasza Wydawnictwo Szara Godzina. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest tej własnie książce. 

Udział w konkursie: 

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Sekret bodyguarda do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 30 września 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Sekret bodyguarda kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Karolina Piotrowska, Szczerców

Anna Woźnica, Karpacz

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Sekret bodyguarda
Marta Maciejewska
Wydawnictwo