Wygraj książkę „Skazany na zło"

Start: 2018-12-11 Koniec: 2018-12-18
Wygraj książkę „Skazany na zło

Dla fanów powieści kryminalnych tym razem przygotowaliśmy konkurs z najnowszą książką Adriana Bednarka — Skazany na zło, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Noave Res.

Skazany na zło przedstawia historię Wiktora Hauke, trzydziestoletniego, typowego mężczyzny. Posiada dom na kredyt, skromną firmę i kochającą żonę. Życie Hauke zmienia tylko jedno wydarzenie, jedna decyzja i jeden błąd, który skreśla wszystkie jego dotychczasowe marzenia, idee, pragnienia. Przez jedną nieprzemyślaną decyzję Wiktor stał się niewolnikiem spełniającym czyjeś wynaturzone zachcianki. Aktorem wbrew woli osadzonym w roli przez wyjątkowo sadystycznego, bezwzględnego, zwyrodniałego reżysera. Pytanie tylko, czy będzie umiał stawić upór swojego oprawcy? I co będzie w stanie poświęcić, by osiągnąć zamierzone cele?

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Skazany na zło do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 18 grudnia 2018 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku!

Laureatami konkursu zostali:

Katarzyna Witasik, Golina

Tomasz Piotrowski, Poznań

Aleksandra Makowska, Katowice

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Czego uszy nie widzą
Tyszka Agnieszka
Czego uszy nie widzą
Śmierć na śniegu
Konrad Staszewski
Śmierć na śniegu
Uciec jak najbliżej
Barbara Ciwoniuk
Uciec jak najbliżej
Pokaż wszystkie recenzje