Wygraj książkę „Służąca"

Start: 2019-09-27 Koniec: 2019-10-04
Wygraj książkę „Służąca

Los trzydziestoletniej służącej, Marianny Zaczkiewicz, zdaje się przesądzony. Wyrokiem sądu w roku 1896 zostaje skazana na wieloletnie ciężkie roboty na Syberii. Popełniła zbrodnię i musi za nią zapłacić, choć w jej mniemaniu to ona jest skrzywdzoną ofiarą, niesłusznie skazaną i uwięzioną. Trafia na koniec świata ciężko chora i umierająca, lecz wbrew wszystkiemu się nie poddaje. Przystosowuje się do nowych warunków życia na zesłaniu i marzy o powrocie oraz… zemście.

Służąca Weroniki Wierzchowskiej to poruszająca historia kobiety zdradzonej i wykorzystanej, która postanowiła sama wymierzyć sprawiedliwość i odnaleźć odebrane jej szczęście. Czy w pogoni za wymierzeniem kary swoim oprawcom Marianna zaleczy rany i zapomni o koszmarach przeszłości? Do lektury zaprasza Wydawnictwo Szara Godzina. Warto też wziąć udział w konkursie, który poświęcony jest powieści Weroniki Wierzchowskiej.

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Służącą do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 4 października 2019 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!

Powieść Służąca kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

 

Laureatami konkursu zostali:

Kinga Kantor, Stary Sącz

Sławka Marciniak, Szamotuły

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Służąca
Weronika Wierzchowska
Wydawnictwo