Wygraj książkę „Tętniące życie"

Start: 2022-06-02 Koniec: 2022-06-09
Wygraj książkę „Tętniące życie

Para szesnastolatków, pierwsze miłosne uniesienia, ciąża. Z dnia na dzień Mira i Daesu muszą dorosnąć do roli rodziców, dojrzeć szybciej niż ich rówieśnicy. Czas w ich życiu przyspiesza. Maleńki Areum starzeje się jednak w jeszcze szybszym tempie. Choruje na bardzo rzadką chorobę, progerię, i kiedy sam ma szesnaście lat, jego ciało ma już grubo ponad osiemdziesiąt.

Tętniące życie to książka podejmująca temat starości, tej fizycznej i tej psychicznej. Najczęściej obie idą ze sobą w parze. Czasem zdarza się jednak, że jedna z jej odsłon wychodzi na prowadzenie, zostawiając drugą daleko w tyle. Co wtedy?

Do lektury powieści Kim Ae-Ran zaprasza Wydawnictwo Kwiaty Orientu. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie książce. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Tętniące życie do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 9 czerwca 2022 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Powieść Tętniące życie kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Tatiana Królska, Warszawa

Joanna Jarząbek, Bydgoszcz

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Tętniące życie
Ae-ran Kim
Wydawnictwo
Reklamy