Wygraj książkę „Ukochany marnotrawny"

Start: 2019-03-26 Koniec: 2019-04-02
Wygraj książkę „Ukochany marnotrawny

W otoczeniu każdego katolika jest przynajmniej jedna osoba, która z różnych powodów od Kościoła odeszła. Czy można jej pomóc? Czy można kogoś zachęcić do powrotu do wspólnoty wiary? Pisze o tym Theresa Aletheia Noble FSP, opierając się na własnych doświadczeniach.

– To mozolna praca bez fanfar i natychmiastowych efektów. Działamy ze świadomością, że nie musi się ona zakończyć sukcesem. Jezusowi też nie udało się przyciągnąć do siebie wszystkich, których kochał. Możemy mieć jednak pewność, że zarówno dla naszych bliskich, jak i dla nas samych zawsze lepiej jest podjąć próbę, niż tego nie zrobić – podkreśla autorka. 

Do lektury książki Ukochany marnotrawny. Kiedy twoi bliscy porzucają wiarę zaprasza Wydawnictwo W drodze. Warto po nią sięgnąć, warto też wziąć udział w konkursie, który jej właśnie jest poświęcony.

Publikacja Ukochany marnotrawny bierze udział w plebiscycie „Najlepsza książka katolicka". Można na nią głosować na www.ksiazkakatolicka.pl Wśród wszystkich, którzy to uczynią, wśród tych, którzy nadeślą uzasadnienie dokonanego wyboru lub zachęcą do głosowania znajomych rozlosowane zostaną zestawy liczące nawet 7 nowości wydawniczych! 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Ukochanego marnotrawnego do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 2 kwietnia 2019 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!

Jeśli chcecie przeczytać książkę Ukochany marnotrawny jeszcze przed rozstrzygnięciem naszego konkursu, możecie ją kupić w popularnych księgarniach internetowych: 

Laureatami konkursu zostali:

Lubomira Koper, Wierszów

Emilia Kwiatek, Rotmanka

Gtarulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Małgorzata Musierowicz, Emilia Kiereś
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Winne
Jarosław Czechowicz
Winne
Złoty dukat
Grażyna Bąkiewicz
Złoty dukat
Gruzińskie wino
Anna Pilip
Gruzińskie wino
Trzeci etap
Katarzyna Ryrych
Trzeci etap
Po prostu Mama
Renata Piątkowska
Po prostu Mama
Banialuki do zabawy i nauki
Agnieszka Frączek
Banialuki do zabawy i nauki
Polscy szpiedzy 2
Sławomir Koper
Polscy szpiedzy 2
Dzieci żółtej gwiazdy
Mario Escobar;
Dzieci żółtej gwiazdy
Pokaż wszystkie recenzje