Wygraj książkę „Ukochany marnotrawny"

Start: 2019-03-26 Koniec: 2019-04-02
Wygraj książkę „Ukochany marnotrawny

W otoczeniu każdego katolika jest przynajmniej jedna osoba, która z różnych powodów od Kościoła odeszła. Czy można jej pomóc? Czy można kogoś zachęcić do powrotu do wspólnoty wiary? Pisze o tym Theresa Aletheia Noble FSP, opierając się na własnych doświadczeniach.

– To mozolna praca bez fanfar i natychmiastowych efektów. Działamy ze świadomością, że nie musi się ona zakończyć sukcesem. Jezusowi też nie udało się przyciągnąć do siebie wszystkich, których kochał. Możemy mieć jednak pewność, że zarówno dla naszych bliskich, jak i dla nas samych zawsze lepiej jest podjąć próbę, niż tego nie zrobić – podkreśla autorka. 

Do lektury książki Ukochany marnotrawny. Kiedy twoi bliscy porzucają wiarę zaprasza Wydawnictwo W drodze. Warto po nią sięgnąć, warto też wziąć udział w konkursie, który jej właśnie jest poświęcony.

Publikacja Ukochany marnotrawny bierze udział w plebiscycie „Najlepsza książka katolicka". Można na nią głosować na www.ksiazkakatolicka.pl Wśród wszystkich, którzy to uczynią, wśród tych, którzy nadeślą uzasadnienie dokonanego wyboru lub zachęcą do głosowania znajomych rozlosowane zostaną zestawy liczące nawet 7 nowości wydawniczych! 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Ukochanego marnotrawnego do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 2 kwietnia 2019 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!

Jeśli chcecie przeczytać książkę Ukochany marnotrawny jeszcze przed rozstrzygnięciem naszego konkursu, możecie ją kupić w popularnych księgarniach internetowych: 

Laureatami konkursu zostali:

Lubomira Koper, Wierszów

Emilia Kwiatek, Rotmanka

Gtarulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Pasażer na gapę
Adrian Bednarek
Pasażer na gapę
Plan Huberta
Kluss Ewelina, Prokopek-Pyśk Marta
Plan Huberta
Trefny Tatuś
David Walliams;
Trefny Tatuś
Nigdzie indziej
Tommy Orange
Nigdzie indziej
Dom lalek
Edyta Świętek
Dom lalek
Pokaż wszystkie recenzje