Wygraj książkę "Vendetta Lukrecji"

Start: 2021-11-23 Koniec: 2021-11-29
Wygraj książkę

Krzywda za krzywdę, śmierć za śmierć.

Annę Litewski poznaliśmy już w poprzednich powieściach Niewinność Lukrecji i Reguła Lukrecji. Jej wyjątkowa osobowość, inteligencja, odwaga i determinacja uczyniły z niej jedną z najlepszych agentek służb wywiadowczych. W najnowszej powieści Vendetta Lukrecji Annę spotykamy zanim stała się Lukrecją, dowiadujemy się, jak ukształtowała ją praca dla agencji SAW, skąd wzięła się jej siła i pragnienie zemsty, którą konsekwentnie realizowała przez wiele lat.

W tajemniczych okolicznościach znika komendant policji Seversky. Szuka go nie tylko policja, ale i służby wywiadowcze. Bez powodzenia. Nikt nie przypuszcza, że w tle rozgrywa się dużo poważniejsza gra, w którą postanowiono włączyć pełną zapału, ale niedoświadczoną wtedy agentkę Lukrecję. Bez większych przykrości przeznaczono ją na śmierć w razie niepowodzenia akcji. Anna musi zmierzyć się nie tylko z ujmą na ambicji w razie porażki, walczyć o życie, ale także zrozumieć niespodziewanie pojawiające się uczucie do przystojnego agenta.

Do lektury książki Vendetta Lukrecji zapraszamy wraz z Wydawnictwem Oficynka. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie książce. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać tę książkę do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 25 listopada 2021 – trzeba więc się pospieszyć. 

Książka Wiolonczelistka dostępna jest w popularnych księgarniach internetowych:

 


Wyniki ogłosimy w ciągu 14 dni od zakończenia konkursu.

Możesz również wziąć udział w innych konkursach w naszym serwisie:

Książka
Vendetta Lukrecji
Eliza Korpalska
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Retorsja
Tomasz Brewczyński
Retorsja
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Powrót na Zaginiony Kontynent
Przemysław Hytroś
Powrót na Zaginiony Kontynent
Kufer tajemnic
Anna Bichalska
Kufer tajemnic
150 wesel i grób
Magdalena Kubasiewicz
150 wesel i grób
Riku i królestwo bieli
Randy Taguchi
Riku i królestwo bieli
Nocny ekspres
Karin Erlandsson
Nocny ekspres
Król Pik
Monika Godlewska (I)
Król Pik
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy