Wygraj książkę „Wenus umiera"

Start: 2021-02-02 Koniec: 2021-02-09
Wygraj książkę „Wenus umiera

Dwa ciała na sudeckim szlaku. Ofiary to Miss Polski i syn generała… 

Schyłek lat dziewięćdziesiątych, Park Narodowy Gór Stołowych. Na szlaku zostają znalezione dwa ciała w zaawansowanym stadium rozkładu. Wszystko zdaje się wskazywać na atak niedźwiedzia. Fakt, że ofiary to Miss Polski i syn wysokiego rangą oficera Wojska Polskiego, nie ułatwia zadania skierowanemu w góry miejscowemu śledczemu. Tymczasem w Warszawie Emil Stompor bierze udział w akcji, która zmienia jego życie. Los i pewna kobieta sprawiają, że drogi dwóch policjantów się krzyżują. 

Brak sprawcy. Brak motywu. Presja przełożonych. Tajemnice, o których po zmroku lepiej nie mówić głośno. I zagadka, którą Stompor będzie musiał rozwiązać…

Do przeczytania powieści Aleksandra Sowy Wenus umiera zaprasza Wydawnictwo Lira. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie książce. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać powieść Wenus umiera do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 9 lutego 2021 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Wenus umiera kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Dorota Górna, Września

Magdalena Koźmińska, Malin

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Wenus umiera
Aleksander Sowa
Wydawnictwo